Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost Pama na Země živitelce v Českých Budějovicích

Společnost Pama na Země živitelce v Českých Budějovicích
Pama, a.s., dovozce a distributor lehkých střešních krytin, si vás dovoluje pozvat na 40. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka. Uskuteční se 29.8. - 3.9.2012 na českobudějovickém výstavišti. Stánek najdete na výstavní ploše č. 317. Hlavním tématem v rámci prezentace produktů společnosti budou střešní krytiny, tepelně izolační materiály, podhledy a prosvětléní vhodné do prostředí stájí.
reklama

O společnosti Pama, a.s.

Zaměřuje se na oblast lehkých sklolaminátových střešních krytin a prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných profilů a nadkrokevních tepelných polyuretanových izolací šikmých střech rodinných domů. V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty. Více na www.pamaas.cz.

O výstavě

Letošní jubilejní 40. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka se uskuteční na českobudějovickém výstavišti ve dnech 29. srpna – 3. září 2013. Výstava je pořádána ve spolupráci s ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR, Potravinářskou komorou ČR a Zemědělským svazem ČR. Nemalý prostor pro propagaci svých aktivit včetně podpory kvalitních českých potravin zaujme na výstavě i Státní zemědělský a intervenční fond. Slavnostní zahájení výstavy proběhne za účasti nejvyšších představitelů státu ve čtvrtek 29. 8. od 10:00 hodin v Pivovarské zahradě.

Autor: Pavla (text a foto), Pama (foto

Související články

Skvělá krytina pro drobné stavby 11  fotek

Skvělá krytina pro drobné stavby

Potřebujete levně a rychle zastřešit pergolu, verandu nebo přístřešek na auto? Ideální krytinou, která splní tyto požadavky a příjemně překvapí i dalš ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×