Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

PAMA na výstavě Střechy Praha

PAMA na výstavě Střechy Praha

Chystáte se letos na zateplení střechy a nejste si jistí výběrem vhodného materiálu? Nebo chcete jen pořídit střechu na pergolu, postavit si skleník či zastřešit bazén? Pak určitě navštivte veletrh Střechy Praha. Ve dnech od 9. - 11.2.2017 v prostorách PVA Praha Letňany se koná již 19. ročník tohoto mezinárodního veletrhu střešních krytin, materiálů, řemesel a služeb pro stavbu a renovaci střech. Mezi vystavovateli je již tradičně i PAMA, a.s.

reklama

V hale číslo 3 na stánku číslo 363 proběhne prezentace izolačních systémů nadkrokevně/podkrokevně, fasádního systému i hobby programu. Zeptat se můžete na vše ohledně zateplení, prohlédnete si přímo na místě vzorky materiálů vhodných na střechy pergol, skleníky i zastřešení bazénů.

Info o společnosti

PAMA, a.s. je česká firma založená v roce 1993. Nosným programem je prodej sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích krytin, polykarbonátů, polyuretanových tepelných izolací a sendvičových panelů. U všech nabízených produktů je firma výhradním, nebo přímým dovozcem pro ČR. Firma PAMA a.s. zajišťuje i montáž zkušenými řemeslníky, školení montážních firem, technickou podporu a certifikaci dle legislativy platné v ČR.Je významným inovátorem v oblasti střešních a tepelně izolačních materiálů. Na český trh jako první uvedla úspěšné produkty: ELYPLAST (1997), ELYONDA (2004), AGROPANEL (2008), XTRATHERM UniPIR (2010), POWERLINE, EUROTHANE (2011), ONDALITE (2012).

Autor: Pavla (text a foto), PAMA (text a foto)

Související články

Jak vybrat tu správnou izolaci 5  fotek

Jak vybrat tu správnou izolaci

Rodinná rada rozhodla, že je čas investovat do zateplení domu, ale před vámi je teď nelehký úkol s výběrem správné firmy, správného materiálu. Nejl ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×