Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016

Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016

Ve dnech 21. - 23. 1. 2016v PVA EXPO Praha Letňany můžete navštívit veletrh Střechy Praha, který je největší a jedinečnou akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Letos proběhne jeho již 18. ročník. Již tradičně se mezi vystavovateli na veletrhu představí společnost Pama a.s.

reklama

O nesporných kvalitách plastů se dnes můžeme přesvědčit na každém kroku. Přicházíme s nimi do styku den co den, aniž bychom si uvědomili jejich význam a užitnou hodnotu. Jednoduše bez nich už to nejde.
HOBBY program na stránkách www.pamaas.cz nabízí výběr nejčastěji používaných materiálů pro přístřešky a pergoly. V nabídce podle materiálů a podle použití naleznete kompletní nabídku krytin, prosvětlení a izolací. Na stánku 331 se můžete informovat o výhodách a způsobu použití, nebo přímo domluvit dodání až do domu.

O společnosti

Společnost PAMA, a.s. byla v roce 1993 založena jako ryze obchodní společnost, která se soustředila na dovoz a další distribuci stavebních materiálů, především lehkých střešních krytin. Spolu s vývojem stavebního sektoru v ČR se společnost profiluje až do podoby, kdy zaměstnanci společnosti PAMA, a.s. jsou schopni nabídnout ucelené řešení stavební problematiky z oblasti zemědělské, průmyslové, ale i občanské výstavby.
V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty.
Materiály jsou dodávány nejen na tuzemský trh, ale prostřednictvím předních českých firem i na zahraniční trhy.
V roce 2009 společnost výrazně rozšiřuje stávající nabízený sortiment o výrobní řadu tzv. hobby produktů střech a přístřešků.

Fotogalerie k článku:

Autor: Pavla (text), Pavel (foto), pama (foto)

Klíčová slova:


Související články

Luxfery – stěna světla 5  fotek

Luxfery – stěna světla

Dne 17. února 1885 si na výlisky ze skla, které známe pod názvem luxfery, podal patentovou přihlášku Brit James G. Pennycuick. Jeho skleněné tvárnice ...


Výherci vstupenek na veletrh Střechy Praha 2016 2  fotek

Výherci vstupenek na veletrh Střechy Praha 2016

18. ročníku prestižního veletrhu pro stavbu a renovaci střech STŘECHY PRAHA se budou opět účastnit nejvýznamnější firmy z oboru. Doprovodný program ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×