Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním veletrhu FOR ARCHU!

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním veletrhu FOR ARCHU!

Nevšední způsob prezentace značky HAAS+SOHN zaujme všechny návštěvníky letošního mezinárodního stavebního veletrh FOR ARCH 2016. Nenechte si to ujít ani vy a navštivte nás ve dnech 20. – 24. 9. v hale 7C, na stánku č. 16. Mimo to se můžete těšit na žhavé novinky v sortimentu kamen a prozradíme vám poslední trendy ve vytápění.

reklama

Letos jsme si pro Vás připravili příjemné přivítání ve zcela nové koncepci našeho stánku… Proto ať vás na letošní FOR ARCH táhne zvědavost, touha po získání nových rad či praktických zkušeností z oblasti vytápění, zastavte se u nás!

Na veletrhu vám představíme nejen novinky právě nadcházející topné sezóny, jako jsou krbová či kachlová kamna s výměníkem nebo designové krbové stavebnice. Můžete si také prohlédnout i zmíněná a stále oblíbená výměníková krbová kamna FARUM s moderním obkladem v podobě přírodního pískovce (tzv. „Woodstone Prestige“) a další.

K dispozici vám budou proškolení odborníci společnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., kteří vám s problematikou spojenou s výběrem nejvhodnějšího zdroje tepla velmi rádi poradí.

Těšíme se na Vás!

Více informací získáte na www.haassohn-rukov.cz.

Autor: HAAS+SOHN (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Metamorfóza kamene na stavebním veletrhu FOR ARCH 2016 4  fotek

Metamorfóza kamene na stavebním veletrhu FOR ARCH 2016

Společnost PRESBETON se opět vrací na stavební veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 20. až 24. září v Praze. Na výstavní ploše expozice PRESBET ...


Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas 2  fotek

Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Ve dnech 20. - 24.9.2016 se v PVA Letňany koná již 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Svůj stánek číslo A23 tu v hale 1 bude mít tradičně i ...


Ukázka fázového posunu celulózové izolace Climatizer Plus na veletrhu FOR ARCH 1  fotek

Ukázka fázového posunu celulózové izolace Climatizer Plus na veletrhu FOR ARCH

CIUR a.s., přední dodavatel tepelných a akustických izolačních materiálů a technického zabezpečení budov, představí letos na veletrhu FOR ARCH různ ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×