Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ocenění Produkt roku 2015 náleží dřevěným masivním podlahám

Ocenění Produkt roku 2015 náleží dřevěným masivním podlahám

Společnost Serafin Campestrini získala v soutěži pořádané odborným časopisem DOMO ocenění Produkt roku 2015. Dřevěné masivní podlahy zvítězily ve své kategorii. To, co zaujalo nejen porotce, byly unikátní dřevěné podlahy položené do tzv. rybího vzoru. Odměnou za poctivou a kvalitní práci je ocenění a obdiv porotců, odborníků, ale i laické veřejnosti.

reklama

Podlaha, po které zatoužíte i vy

Tradiční vzor „rybí kosti“ je typický například pro pokládku parket. Při prvním pohledu na tento typ masivní podlahy by se také mohlo zdát, že se skutečně o parkety jedná. Ve skutečnosti tomu tak není. Každá podlahovka je vyrobená z jednoho kusu masivního dřeva. Společnost vyrábí pravé i levé kusy. To znamená s perem na levé straně prkna i s perem na pravé straně prkna. Právě díky tomu jdou potom skládat do oblíbeného rybího vzoru.

Pokud chcete mít takovou podlahu i vy, neváhejte nás kontaktovat.

Prohlédněte si fotogalerii podlah, za které společnost získala ocenění:

Autor: Serafin Campestrini, s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov 9  fotek

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Každý z nás vyznává svůj osobitý životní styl. Realizujeme sami sebe, své sny, představy a přání. Bydlení je nedílnou součástí našeho "JÁ". Volba p ...


Dřevo v interiéru: tradice nově 5  fotek

Dřevo v interiéru: tradice nově

Povzdech nad nešikou - To je ale dřevo - je dost častý. Ale slyšeli jste, že by se o někom tvrdilo, že má dřevěné srdce? Určitě ne. K dřevěným před ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×