Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nůžky Fiskars Cuts+More a výroba adventního věnce

Nůžky Fiskars Cuts+More a výroba adventního věnce
Hitem v sortimentu víceúčelového nářadí je u jednoho z našich partnerů šikovný pomocník do domácnosti – nůžky Cuts+More. A protože máme vše raději osobně vyzkoušeno, je tomu tak i s těmito nůžkami. Dnes jsme si je vzali na pomoc při výrobě adventního věnce.
reklama

Nůžky můžete snadno rozložit a používat jako nůž nebo otvírák lahví, stříhat s nimi zahradní drát a provázky. Tím ale možnosti nůžek Cuts+More od firmy Fiskars nekončí. Díky řezači obsaženému v čepeli lze snadno otevřít nejen balíky přelepené lepicí páskou.

Při výrobě adventního věnce jsme nůžkami nastříhali drobné větvičky i vázací drátek, zastřihli stužku i nit na ovazování, zkrátili ozdobný řetízek a upravili dlouhé knoty svíčky.

Jak stříhají papír, řežou karton a lepicí pásku, to určitě vyzkoušíme o Vánocích. A pokud šikovné nůžky a řezáky v domácnosti máte, může to být dobrý tip na dárek pod stromeček pro někoho blízkého.


Věnec připravujeme každý rok, tak už skoro není co vysvětlovat, obrázky určitě postačí. Tentokrát je vyzdobený tón v tónu, oranžovou a zlatoměděnou barvou. Kromě nůžek jsme si na pomoc vzali ještě tavnou pistoli, ale pokud ji nemáte, můžete ozdoby připevnit drátkem.

Nachystáme si potřebný materiál a korpus věnce ze slámy nebo polystyrenu. Větvičky nastříháme nadrobno.

Na navázání větviček na korpus věnce si připravíme kousky drátku, po přichycení větších větviček ovážeme ještě ty drobnější tenkou zelenou nitkou.

Zastřihneme ozdobný řetízek, ovážeme věnec stuhou a uděláme mašli. Svíčky jsou napíchnuté ve stojáncích, rolničky přivázané také ozdobným drátkem. Šišky přestříkané na zlato můžeme přilepit pomocí tavné pistole nebo navázat drátkem. Pak už jen zbývá najít věnci pěkné místo a těšit se na Ježíška.

Tip

Ostřič čepelí na obalu nůžek je možné použít i na ostření ostatních nůžek v domácnosti. A pokud už máte věnce hotové, co tahle popřemýšlet o nůžkách jako vánočním dárku?

Autor: PePa (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Netradiční přání se srdíčkem 18  fotek

Netradiční přání se srdíčkem

Valentinka, vánoční či velikonoční přání nebo přání k narozeninám a svátku. To vše si můžete vyrobit sami díky návodu, který dnes přinášíme. Do tvo ...


Šikovné víceúčelové nůžky Cuts+More 9  fotek

Šikovné víceúčelové nůžky Cuts+More

Problémem nástrojů, které mají zastávat více funkcí, bývá buď jistá křehkost mechanismu měnícího jejich požití a nebo složitost této přeměny. Nad tako ...


Umíte dobře držet nůž? 9  fotek

Umíte dobře držet nůž?

Nůž musí být zajisté ostrý, aby mohl řezat. Toje bráno jako samozřejmost. A pokud sháníte vhodné nože, tak víte, že Fiskars patří k těm nejlepším. ...


Vyrobte si z papíru taštičku na drobné dárky a šperky 19  fotek

Vyrobte si z papíru taštičku na drobné dárky a šperky

Vybrat dárek pro členy rodiny není zas až takový problém. Horší je to s jejich zabalením. Pokud se jedná o narozeniny či svátek, není toho tolik, v ...


Fiskars - střihněte si, čím budete stříhat 12  fotek

Fiskars - střihněte si, čím budete stříhat

Zatra, kdo mi zas sebral nůžky ze šuplíku,…ze šití, …z pracovny, ze stolu…. A nevím, odkud všude se ještě nůžky ztratí, zrovna ve chvíli, kdy je nejví ...


Čas Adventu přichází 12  fotek

Čas Adventu přichází

Ať už nám dárky nosí Ježíšek, nebo bereme kostely jen jako historické budovy, měl by být Advent ve znamení setkávání s blízkými, rodinou, užívání si p ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×