Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nový šikula do domácí dílny – systém Dremel Multi-Max

Nový šikula do domácí dílny – systém Dremel Multi-Max
Jestli ještě doma nemáte některý z multifunkčních nástrojů, se kterým můžete řezat, brousit, škrábat stěnu, ale také například odstraňovat maltu, poohlédněte se po novince značky Dremel, univerzálním systému nástrojů Versatile Tool System: Dremel Multi-Max. Jde o pohodlný oscilační nástroj se snadnou obsluhou.
reklama

Systém Dremel Multi-Max využijete při opravách, úpravách a obnovách v dílně i kolem domu. Systém sestává z akumulátorového oscilačního nástroje, který je širokou řadou speciálního příslušenství pro řezání a broušení, ale využijete jej také při odstraňování malty, škrabání a dalších činnostech. Nástroj Dremel Multi-Max má jedinečné příslušenství a mechanismus Quickfit pro jeho rychlou výměnu.

Dremel Multi-Max

Nástroj Dremel Multi-Max má vynikající ergonomické vlastnosti a lithium-iontovou baterii 10,8 V s dlouhou životností, která poskytuje dostatek energie pro všechny kutilské a hobby projekty. Aby se co nejvíce minimalizovaly prostoje při práci, je v balení navíc další baterie a také hodinová rychlonabíječka.

Dremel Multi-Max je velmi kompaktní, vyvážený, tichý a s minimální vibrací. V přední části má prostor k uchopení, který zvyšuje pohodlí obsluhy. Drobné příslušenství zaručuje přesnost a díky již zmíněnému výměnnému systému Quickfit je vyměníte za poloviční dobu, než u jiných oscilačních nástrojů.

Příslušenství a nástavce Dremel Multi-Max

Tato řada příslušenství s mechanismem QuickFit je vhodná pro řezání, broušení, tvarování, škrabání a další práce a umožňuje uživateli pracovat s rozmanitými materiály. Dremel Multi-Max má dokonce svůj jedinečný nástavec Dremel Multiflex 720, který umožňuje přesnější řezání. K nástroji se dále dodává univerzální adaptér MM300, který umožňuje použít příslušenství Dremel Multi-Max v jiných oscilačních nástrojích, jako je například Fein, Rockwell, Bosch, Ridgid a Masterforce.

Co je co - příslušenství Dremel Multi-Max:

Pro řezání jsou určeny zanořovací pilový list do dřeva 10 mm MM411, zanořovací pilový list do dřeva a kovu 19 mm MM422, pilový list do dřeva a sádrokartonu 75 mm MM450, zanořovací pilový list do dřeva 19 mm MM470, list na odstraňování malty 1,6 mm MM501, řezací spirála MM721 a plochý řezací list MM722 pro nástavec Dremel Multi-Flex.

K broušení použijete: podložku se suchým zipem MM11 pro brusný a diamantový papír, brusný papír na dřevo MM70W, brusný papír MM70P na barvu a lak. Diamantový papír hrubosti 60 MM900 pro lepidla, cement a maltu.

Na škrabání je vhodná: Tuhá škrabka MM600 na vinil, lak, barvu a koberce.

Na další různé činnosti použijete: Univerzální nástavec MM300, umožňující upevnit příslušenství Dremel Multi-Max na jiné oscilační nástroje, sadu Dremel Multi-Max Toolkit

Úklid je vyřešen

Systém Dremel Multi-Max se dodává zabalený v chytrém ukládacím kufříku. Tato sada obsahuje devět nejpoužívanějších součástí příslušenství: podložku se suchým zipem a brusnými papíry, zanořovací pilový list do dřeva a kovu, pilový list do dřeva a sádrokartonu plus výměnný akumulátor Li-on 10,8 V s ECP, umožňující déle pracovat na zvoleném projektu. Veškeré další příslušenství Dremel Multi-Max je k dispozici k dokoupení.

Dobrá rada:

Baterie Dremel Multi-Max je použitelná i pro nástroj Dremel 8200 Multitool z řady Dremel. Systém je k dostání ve všech dobrých hobby obchodech.

Patříte k nadšeným kutilům a řemeslníkům? Pak vás bude zajímat, že fotografie svých tvůrčích prací můžete vystavit na webové stránce Dremel v sekci Tvůrčí galerie (Creative Gallery).

Více informací najdete na www.dremeleurope.com

Autor: Elena a Dremel (text), Dremel (foto)

Související články

Dřevěná skládačka hada krok za krokem 6  fotek

Dřevěná skládačka hada krok za krokem

Dnešní pracovní postup, který zde představíme, je vhodný pro všechny, kteří chtějí vyrobit svým dětem neobvyklou hračku. Takovou, jakou rozhodně nikde ...


Dřevěná miska s obrubou s filigránským vzorem 4  fotek

Dřevěná miska s obrubou s filigránským vzorem

Líbí se vám filigránský vzor a chcete ho mít i doma? Tuto krásnou misku si můžete vyrobit sami. Odolný dřevěný materiál snáší venkovní podmínky a dodá ...


Univerzální řezné soupravy značky Dremel

Přinášíme vám další video, které vám ukáže, jak si zpříjemnit a zjednodušit práci se dřevem. Univerzální řezné soupravy a frézovací kotouče značky Dre ...

Potěšení pro kutily – pracovní stolek Project Table Dremel 2  fotek

Potěšení pro kutily – pracovní stolek Project Table Dremel

Prázdniny a doba dovolených jsou tady a všichni kutilové už se těší, že se pustí do všech prací, které během roku odložili „na později“. Určitě je pot ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×