Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nové barevné odstíny omítek Cemix Economy

Nové barevné odstíny omítek Cemix Economy
Drobnou úpravou prošel v letošním roce rozsah odstínů šlechtěných omítek v barevné skupině ECONOMY. Nově do této kategorie spadají veškeré odstíny barevných řad Cemix KL, MD i základní odstíny řady KREATIV.
reklama

Aby však naše nabídka byla ještě zajímavější, jsou ceny odstínů ECONOMY postaveny na stejnou úroveň s cenami omítek v základním bílém provedení. Díky tomu může Cemix dnes nabídnout plných 259 odstínů probarvených šlechtěných omítek za cenu bílých.

Uvedené cenové podmínky se vztahují k omítkám. U fasádních barev spadají ty samé odstíny do kategorie STANDARD. Cenové podmínky jsou zde odlišné.

Více informací a přehled šlechtěných pastovitých omítek Cemix naleznete na www.cemix.cz.

Autor: LB Cemix, s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

Nové míchací centrum v závodu Studénka 1  fotek

Nové míchací centrum v závodu Studénka

Společnost LB Cemix, která patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu a je držitelem prestižního ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku ...


Ten pravý zateplovací systém 5  fotek

Ten pravý zateplovací systém

Požadavky na energetickou úspornost budov stále rostou a mnohé firmy se snaží těmto požadavkům vyhovět. Společnost LB Cemix, s.r.o. nezůstala pozadu a ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×