Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Katalog Bakker podzim/2013

Katalog Bakker podzim/2013
Kdo by neznal Bakker? Zásilkový obchod, v jehož sortimentu najdeme cibulky květin, růže, trvalky, semena a jiné zahradní produkty, představuje nový katalog na podzimní sezónu. Nastává nejvyšší čas pro sázení cibulovin, proto v katalogu najdete právě širokou a pestrou nabídku cibulovin. Vybrat si můžete zejména z různých druhů tulipánů.
reklama

I milovníci exotických rostlin si přijdou na své. Vybírat můžete z druhů, které nejlépe vyniknou v obývacím pokoji, ale také květiny vhodné na balkon či terasu. Katalog dále obsahuje širokou nabídku vytrvalých rostlin, stromů, keřů a velkokvětých růží.

Při každém nákupu vás čeká malá odměna. Ať už v podobě procentních slev, které se tentokrát vztahují na nákup vybraných druhů cibulovin nebo dárku za nového zákazníka. Stačí vyplnit objednávkový kupon a na něm vyplnit nového zákazníka a 2 ks zinkových kbelíčků naplněné 50 ks tulipánů jsou vaše. To platí jak pro nového, tak i pro stálého zákazníka. Tak neváhejte a objednejte si tištěný katalog Bakker zdarma.

Cibuloviny

K nejkrásnějším cibulovinám patří bezesporu tulipány. Přesto je spousta dalších, které vám při správné péči budou na jaře dělat radost svými pestře zbarvenými květy. Nad kobercem z hyacintů, modřinců nebo třeba narcisek se zastaví nejeden kolemjdoucí a i příchozí návštěva nepřejde rozkvetlý záhon či květináč bez povšimnutí.

Bakker vyvrací již několik desítek let mýtus, že zasílání rostlin a cibulek květin poštou je nemožné! - Samozřejmě, že to není pravda! Tajemství vysoké kvality tkví v tom, že všechny živé produkty jsou baleny s maximální péčí a za použití pouze těch nejlepších balících materiálů. Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.bakker-cz.com.

Autor: Bakker (text a foto), Pavla (text)

Související články

Kaliny a další keře kvetoucí v zimě 10  fotek

Kaliny a další keře kvetoucí v zimě

V zimě kvetoucí keře představují opravdovou raritu. Zahrada pod sněhem odpočívá zimním spánkem a poslední co bychom čekali, jsou květy. Přesto ale ...


Soutěžte o nákup ZDARMA u Bakker! 4  fotek

Soutěžte o nákup ZDARMA u Bakker!

I na podzim je na zahradě stále co dělat. Nejvyšší čas na vysazení cibulovin, aby nám na jaře krásně vykvetly. A nejen o ty budeme dnes soutěžit. Spol ...


Treláže pro popínavé květiny 5  fotek

Treláže pro popínavé květiny

Na rozdíl od loubí je zahradní treláž plochá a dvojrozměrná. V podstatě se jedná o mřížovou konstrukci, která je vyrobená z rovných nebo šikmo zkřížen ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×