Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Materiály Lindab s novými povrchy

Materiály Lindab s novými povrchy
Na úspěchu produktů společnosti LINDAB má velký podíl materiál, který je na jejich výrobu použit. Právě vlastnosti a kvalita suroviny jsou pro správnou funkci a životnost výsledného produktu rozhodující, a proto se jejímu výběru a testování věnuje mimořádná pozornost. Již více než 50 let se společnost Lindab zabývá vývojem, výrobou a dodávkou produktů z tenkostěnného ocelového plechu. Důmyslnými řešeními a výjimečnou kvalitou určoval Lindab od počátku směr vývoje ve svém oboru a stal se synonymem pro výrobky z lakovaného plechu, zejména pak střešních krytin a okapového systému.
reklama

Materiály Lindab jsou důležité na povrchu

Základem materiálu Lindab je kvalitní ocelový plech, jehož povrch je opatřen několika vysoce účinnými ochrannými vrstvami. Ty tvoří tzv. systém povrchových úprav, jehož úkolem je vedle zajištění perfektního vzhledu také ochrana ocelového jádra před účinky vnějšího prostředí.

V nabídce Lindab jsou tři typy systémů povrchových úprav, Classic, Premium a Elite, které se liší schopností čelit vnějším vlivům jako jsou UV záření, znečištěné ovzduší, vysoké a nízké teploty a v neposlední řadě také mechanické poškození. Správnou volbou materiálu tak můžete významně ovlivnit dobu, po kterou bude vaše střecha nejen skvěle vypadat, ale také bezvadně fungovat.

Vysoká odolnost a šetrnost k životnímu prostředí

Materiály Lindab jsou výsledkem mnoha let vývoje a zkušeností. Jejich používání je snadné a díky použitému materiálu budou krásné a funkční po mnoho let. Produkty z oceli jsou odolné, trvanlivé, vyžadují minimální údržbu a navíc jsou plně recyklovatelné!

Povrchová úprava Classic

Základní systém povrchové úpravy dostupný v nejširší škále barev a dvou strukturách povrchu: matné a lesklé. Jde o nejčastěji využívanou povrchovou úpravu s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty. Výrobky z materiálu s povrchovou úpravou Classic se pro své dobré vlastnosti a příznivou cenu hodí na opláštění administrativních budov, průmyslových objektů, hal a skladů, ale také obytných budov a rodinných domů.

 • široká škála barev
 • dvě možnosti struktury povrchu – lesklý a matný
 • nízká cena
 • záruka patnáct let

Povrchová úprava Premium

Systém povrchové úpravy Premium poskytuje zvýšenou odolnost proti UV záření a ochranu proti korozi, což se projevuje delší životností produktů. Vysoká barevná stabilita povrchu Premium zajistí dokonalý vzhled krytiny po desetiletí a to i v oblastech s nadprůměrně znečištěným ovzduším. Oproti povrchu Classic vykazuje větší mechanickou odolnost. Premium je moderní povrchový systém zajišťující vysokou ochranu za příznivou cenu.

 • vysoká odolnost proti UV záření a znečištěnému ovzduší
 • vynikající ochrana proti korozi
 • vysoká barevná stabilita
 • odolný proti mechanickému poškození
 • atraktivní odstíny
 • příznivá cena
 • záruka dvacet let

Povrchová úprava Elite

Pokud hledáte materiál s nekompromisními vlastnostmi a životností, je systém povrchové úpravy Elite ta nejlepší volba! Díky unikátnímu složení dosahuje vynikajících výsledků ve všech důležitých parametrech a zajistí dokonalý vzhled a ochranu po dlouhá desetiletí. Použití tohoto materiálu je široké od okapového systému přes taškové krytiny, trapézové plechy až po plech, který je určen pro složitější strojové nebo mechanické zpracování. Povrchová úprava Elite má jemně strukturovaný povrch a vyniká v odolnosti proti mechanickému poškození, ochraně oceli proti korozi, je i UV stabilní a lépe odolává prostředí se znečištěným ovzduším.

 • vynikající ochrana proti UV záření a znečištěnému ovzduší
 • poskytuje nejlepší ochranu proti korozi
 • největší barevná stabilita
 • nejlépe odolává mechanickému poškození
 • nejdelší předpokládaná životnost
 • atraktivní odstíny
 • záruka třicet let

Více informací naleznete na www.lindab.cz nebo www.lindabstrechy.cz.

Autor: Lindab s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

Výherci soutěže o poukaz na okapový systém Lindab Rainline v hodnotě 10 000 Kč 3  fotek

Výherci soutěže o poukaz na okapový systém Lindab Rainline v hodnotě 10 000 Kč

Lindab Rainline je okapový systém, který nabízí tu nejvyšší kvalitu, pokud jde o kombinaci trvanlivosti, všestrannosti a snadné montáže. Byl vyvinu ...


Lindab Click – moderní krytina pro každou střechu za jarní cenu 2  fotek

Lindab Click – moderní krytina pro každou střechu za jarní cenu

Lindab Click je unikátní krytina, velmi podobná tradiční falcované střešní krytině, vyznačuje se ale výrazně jednodušší montáží. Díky svým vlastnoste ...


Plech na střeše - ano či ne? 6  fotek

Plech na střeše - ano či ne?

Jen málokterý druh střešní krytiny se setkává s tak rozporuplnými reakcemi, jako plech. Čas od času se objeví článek, vyzdvihující výhody plechové stř ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×