Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nová střecha za jednu fotku

Nová střecha za jednu fotku
Potřebujete novou dobrou střechu? Zkuste tedy své štěstí v soutěži s Ruukki ! Možná právě vám, pomůže k nové střeše jediná fotka. Jednoduše vyfoťte svůj dům a fotografii pošlete do soutěže. Můžete vyhrát senzační lehkou ocelovou střechu Ruukki s nadčasovým designem. Hlavními cenami jsou dvě střechy Ruukki. Jedna je určena pro vítěze soutěže, kterého zvolí veřejnost, a výherce druhé bude v tombole vylosován ze všech účastníků.
reklama

Váš domov je nejcennější, co máte. Kvalitní střecha je přitom základem bezstarostného bydlení. Ocelové střechy firmy Ruukki ochrání váš domov za všech okolností. Navíc všechna provedení jsou stylová a nadčasová. Střecha učiní váš domov tou pravou oázou klidu a bezpečí.

Životnost na věky

Naše střechy jsou zkonstruovány tak, aby obstály i v drsném severském podnebí. Po celá léta dokážou odolávat letním vedrům, podzimním dešťům a zimním mrazům. Jejich údržba a čištění jsou snadné.

Ocelová střecha z módy nevyjde

Ocel je nadčasovou volbou. Její používání má dlouhou tradici a její vzhled a vlastnosti z ní činí nejmodernější materiál pro výrobu střešních krytin. Ocelové střechy Ruukki v sobě dokonale spojují jednoduchost formy a funkce, která je charakteristická pro skandinávský design. Nadčasovost, jednoduchost a funkčnost předurčují střechy Ruukki pro široké použití v jakémkoliv prostředí. Stačí pouze zalistovat v naší nabídce a vybrat si takovou střechu, která ideálně dokreslí váš domov.

Snadná instalace u nových i rekostruovaných budov

Bez ohledu na to, zda si zvolíte náš kompletní balíček služeb nebo se rozhodnete nainstalovat si střechu sami, Ruukki je vždy chytrou volbou. Ocelové střecha jsou oproti pálené tašce až 10x lehčí, navíc se dodávají v šablonách vyrobených na míru vaší střeše. To znamená, že se velmi snadno a rychle instalují. Zejména v případě rekonstrukcí, díky nízké hmotnosti střechy, odpadá nutnost výměny starého krovu. Tím ušetříte čas i peníze.

Snadná údržba

Ocelová střecha dokonale těsní,je lehká a trvanlivá. Hladký povrch střech zajišťuje samovolné sklouzávání jakýchkoliv nečistot. Na oceli se také na rozdíl od pálených nebo betonových krytin neusazuje mech. Moderní design a prvotřídní povrchové úpravy střech a jejich příslušenství výrazně zjednodušují údržbu.

Více na www.ruukki.com

Autor: Ruukki (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Zbavte se nebezpečné eternitové střechy co nejdříve 5  fotek

Zbavte se nebezpečné eternitové střechy co nejdříve

Eternit byl kdysi velmi oblíbeným stavebním materiálem. Díky svým vlastnostem se používal převážně na zastřešování. Šikovný kutil s ním zvládl vytv ...


Ruukki představuje nový návrhový nástroj 2  fotek

Ruukki představuje nový návrhový nástroj

Donedávna dominovaly na trhu střešních krytin betonové a keramické tašky. V poslední době se do popředí kvůli svým vlastnostem stále více prosazují le ...


Jednoduchá rekonstrukce střechy 3  fotek

Jednoduchá rekonstrukce střechy

Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech. Ono stačí, když nás nečekaně zasko ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×