Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu

Nová generace vysavačů Narex do dílny i na stavbu

Každý správný montér či kutil ví, že nejlépe se dělá v prostředí čistém, bez prachu či různého nepořádku. Přesto ne v každém provozu se úklid dodržuje. Na podlaze se vedle sebe rozprostírá prach, hrubé nečistoty, piliny či hobliny, kovové třísky, ale také různé olejové skvrny či fleky od jiných kapalin, záleží na druhu výroby. S takto rozdílnými problémy si může poradit kompaktní a výkonný vysavač pro montáže Narex.

reklama

Nový průmyslový vysavač Narex VYS 25-21 rozšiřuje stávající produktovou řadu. Jedná se o chybějící model s objemem nádoby 25 litrů, který v sobě kombinuje mobilitu nižší a vybavenost vyšší třídy vysavačů. Základem každého kvalitního vysavače je možnost vysávat za sucha i mokra. Zde si můžete vybrat, zda budete vysávat do sáčku nebo přímo do nádoby. Pokud se rozhlédnete po současném trhu, naleznete celou řadu levnějších strojů. Ale většina z nich nabízí buď jen jednu možnost vysávání nebo svým výkonem daleko zaostává za dražším, ale o mnoho kvalitnějším a výkonným vysavačem, jakým Narex bezesporu je.

Vysavač narex VYS 25-21 má filtrační patronu z polyetylenu, která odpuzuje prach a je omyvatelná vodou. Navíc zde funguje systém čištění filtru Press&Clean, ten dokáže patronu rychle očistit i za provozu. Sací výkon je elektronicky regulován. Další výhodou je možnost připojení a odsávání elektronářadí díky integrované elektrické zásuvce se spínací elektronikou. Funkce foukání vám dopomůže vymést prach i nečistoty z hůř přístopných míst. Hubice vysavače se nedostane do úzké škvíry? Jednoduše přepnete a máte kvalitní fukar, který nepořádku pomůže ze svého úkrytu. Tělo vysavače je vybaveno držáky na příslušenství, které nemusíte nosit u sebe. Kolečka přemění stroj na malého psíka, který za vámi bude běhat, kam potřebujete.

Vysoký výkon, odolnost a kompaktnost předurčují vysavač VYS 25-21 k využití řemeslníky, je vhodný pro firmy provádějící instalační, montážní a údržbářské práce. Více informací o tomto typu i celé řadě vysavačů získáte u specializovaných prodejců nářadí Narex a na www.narex.cz.

U tohoto typu vysavače platí víc než kdy jindy, že vybírat pouhým pohledem se skutečně nevyplácí. Pohledem určitě nepoznáte, jaký výkon a sací účinnost vybíraný stroj má. Dnes už navíc neplatí, že čím více wattů, tím větší výkon. Stále více narážíme na důležitost konstrukce sací hubice i konstrukce těla vysavače. O stavbě filtrů nemluvě. Každý obchodník se vás bude snažit přesvědčit, že čím víc filtrů přístroj má, zvláště obsahuje-li i unikátní HEPA fitlr, nedostane se ven ani smítko prachu. Zde si dejte pozor, do počtu filtrů vysavače se započítávají i vrstvy prachového filtru (bývají i dvou- až třívrstvé) a pak celkový počet hodně nabude. Důležitější je materiál, ze kterého jsou filtry vyrobené i kde jsou umístěné.

Autor: Pavla (text), Narex (text a foto)

Související články

Nové řetězové pily NAREX - Připravte si dřevo, bude to nářez! 19  fotek

Nové řetězové pily NAREX - Připravte si dřevo, bude to nářez!

Společnost NAREX, výrobce profesionálního ručního elektrického nářadí, přináší 3 nové modely z řady řetězových pil o jmenovitém příkonu 2 400W, čímž s ...


Na rekonstrukci bytu jedině s kvalitním nářadím 8  fotek

Na rekonstrukci bytu jedině s kvalitním nářadím

Dříve na úpravu příbýtku lidem stačila sekera, později kladivo, dnes si neumíme představit provádět rekonstrukci v bytě bez kvalitního nářadí. Vrt ...


Narex slavil 65 let 11  fotek

Narex slavil 65 let

Český tradiční výrobce kvalitního nářadí slavil - nářadí a nástroje se v České lípě vyrábějí už 65 let.


Listová pila s patentovaným vedením pilového plátku 7  fotek

Listová pila s patentovaným vedením pilového plátku

Lidé pracující se dřevem, laminátem a dalšími materiály ocení elektrickou listovou pilu, která šetří čas i námahu při zhotovování či úpravách danéh ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×