Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Plechy Lindab

Plechy Lindab
Chcete příštích čtyřicet let prožít bez starání se o žlaby, svody a krytinu na svém domě, bez opakovaného natírání nebo dokonce výměny prorezlých či popraskaných okapů? Přejete si, aby za vás třicet let platil případné opravy střechy a okapů někdo jiný? Naše doporučení není prodat dům, sbalit batoh a jít objímat stromy, naopak rada zní, dopřejte sobě i domu to nejlepší a ušetřete si starosti, čas i peníze.
reklama

Současná doba fandí všemu, co nám dokáže ušetřit čas, peníze, námahu i starosti. Materiály jsou odolnější, pevnější, snazší na používání či montáž a s minimálními nároky na péči. Neusněte na vavřínech a při rekonstrukci nebo nové výstavbě se zajímejte o trendy, vlastnosti i záruky.

Plechy Lindab

Původem švédská firma LINDAB patří k největším výrobcům bezúdržbových materiálů z kvalitního švédského pozinkovaného plechu, který je po pasivaci již ve výrobě opatřený základním nátěrem a finální barevnou povrchovou vrstvou HB Polyester.

Lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy Lindab, falcovanou krytinu, bezpečnostní prvky střech a další produkty skandinávské firmy LINDAB se vyrábí z nejkvalitnějšího švédského ocelového plechu s bezúdržbovou povrchovou úpravou. Výrobní závod i sklady se nachází v Čechách v Praze a na Moravě v Hustopečích, výrobky jsou tedy snadno a rychle dostupné. Vybírat můžete ze dvou desítek barev a odstínů, včetně metalických nebo atraktivního odstínu mědi.

Švédská ocel až s třicetiletou zárukou

Žárově pozinkovaný ocelový plech Lindab o tloušťce 0,5 - 0,7 mm je chráněn základní ochrannou a finální vrstvou Polyesteru (25µm), matný polyester (30 µm), nebo HB Polyesteru (50µm), který je nanášen již při výrobě svitků, nikoliv dodatečně na hotové výrobky.

Použitý materiál výborným způsobem kombinuje pevnost, houževnatost a tepelnou stabilitu oceli a rezistenci proti korozi a barevnou stálost ochranné vrstvy. Díky tomu dokáže po několik generací odolávat náročným klimatickým podmínkám bez nutnosti natírání nebo jiné zvláštní údržby. Výrobce uvádí životnost nejméně 40 let s garancí 15 až 30 let podle typu povrchu.

Více o produktu a službách firmy Lindab: www.lindabstrechy.cz; www.lindab.cz.

Autor: Lindab s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

Výherci soutěže o poukaz na okapový systém Lindab Rainline v hodnotě 10 000 Kč 3  fotek

Výherci soutěže o poukaz na okapový systém Lindab Rainline v hodnotě 10 000 Kč

Lindab Rainline je okapový systém, který nabízí tu nejvyšší kvalitu, pokud jde o kombinaci trvanlivosti, všestrannosti a snadné montáže. Byl vyvinu ...


Jak na jarní revizi střechy a okapů 8  fotek

Jak na jarní revizi střechy a okapů

Již jsme se dočkali prvního jarního dne a brzy posuneme čas na letní, což je tradiční příležitost k pořádnému úklidu! A nejen uvnitř v domě a na zahra ...


Jak pokládat střešní krytinu z ocelových plechů 12  fotek

Jak pokládat střešní krytinu z ocelových plechů

Střešní krytina z plechových taškových tabulí umožňuje rychlou a poměrně snadnou montáž. V některých případech je možné položit ji i na starou střešní ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×