Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vestavěné skříně a šatny Spotsistem

Vestavěné skříně a šatny Spotsistem
Nekonečné variace – přesně to skýtají vestavěné skříně a šatny. Kromě bezpočtu možností jakou velikost, barvu, typ či materiál si na jejich zhotovení vybrat, mají tyto prvky nadčasový design a špičkové provedení. To a ještě mnohem více nabízí také značka Libovický.
reklama

Odborníci pomohou s výběrem

Kvalitní vestavěná skříň má vždy odpovídat charakteru domova a nerušit daný styl, úložný prostor by měl být funkční a účelný. Na vestavby se proto nejčastěji používá lamino o tloušťce 18 mm, které se snadno udržuje. Přesně zformátované díly jsou olepovány odolnou tvrzenou ABS hranou, která je kvalitní a pohledově pěkná. Zákazníci pak volí ze široké palety dekorů, od bílé přes přírodní buk až k horskému modřínu.

Projektanti se snaží maximálně přizpůsobit budoucím uživatelům jak u vnitřního vybavení skříně, tak při volbě materiálů. Odborník zdarma zhodnotí umístění vestavěné skříně vzhledem k okolnímu interiéru, frekvenci jejího používání a tomu odpovídající typy a materiály. Provede též přesné zaměření a předběžnou kalkulaci této investice. Zájemci mohou bezplatně dostat také počítačový návrh skříně.

Po dohodě ohledně barevného provedení a po dořešení otázek vnitřního vybavení firma dodá zákazníkům komponenty pro vestavěnou skříň zhruba za 2 až 4 týdny, montáž je většinou hotová za den.

Se SPOTSISTEMEM jde všechno

Lidé, disponující byty či domy větších rozměrů, konečně i u nás dávají v poslední době přednost tomu, vybudovat v jedné z místností šatnu. Zájemcům nabízí firma přehledné a úsporné řešení – SPOTSISTEM. Jde o projekt příjemný díky své rozmanitosti, téměř nekonečné variabiliě a vysoké přizpůsobivosti.

Díky široké nabídce barevného provedení jednotlivých modulů můžete sestavy snadno sladit se stávajícím interiérem.

Různě barevné hliníkové prvky lze libovolně kombinovat, takže se hodí prakticky kamkoli. Vše se může bez potíží měnit, zvětšovat i zmenšovat, SPOTSISTEM tudíž využijete v šatnách, ale zařídíte jím také pracovny, chodby nebo studentské a obývací pokoje.

Elegantní vzhled hliníkových profilů spojený s jednoduchostí tvarů se dá harmonicky sladit s každým interiérem.

Vestavěné skříně a šatny jsou výhrou. Praktičnost, dlouhá životnost a hlavně schopnost a ochota přízpůsobit se konkrétním požadavkům potěší každého zákazníka. Díky tomuto „nábytku“ ušetříte v bytě nejen pár metrů plochy a využijte každý kousek místa, ale hlavně nebudete ztrácet čas při organizaci své domácnosti.

Více informací najdete na www.libovickyskrine.com.

Autor: Helena Novotná a Libovický (text), Libovický (foto)

Související články

Vestavěná skříň krok za krokem - 2.díl 17  fotek

Vestavěná skříň krok za krokem - 2.díl

Minule jsme vás, milí kutilové, seznámili podrobně s tím, jakými způsoby si můžete vestavěnou skříň objednat a ukázali jsme vám krok za krokem, jak v ...


Atypické prostory srovná vestavěný nábytek 4  fotek

Atypické prostory srovná vestavěný nábytek

V důsledku postupné deregulace nájemného a zvyšování cen energie se lidé všech generací stěhují do menších bytů. Je nasnadě, že pak nastává doslova bo ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×