Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nechte se inspirovat fantazií a šikovností dětí na Vánočním jarmarku

Nechte se inspirovat fantazií a šikovností dětí na Vánočním jarmarku

Děti z Mateřské a Základní školy Šromotovo v Hranicích na Moravě se nám svými vánočními výrobky pochlubily už vloni. I letos se můžete při adventních přípravách inspirovat jejich šikovností.

reklama

Jedna z paní učitelek, které mají tvoření s dětmi na starosti, nám poslala ukázku z jejich prací. Doufáme, že se vám výrobky budou líbit stejně jako nám, a inspirují vás k vlastní tvorbě.

"Vánoce se blíží a my ve škole opět tvoříme a připravujeme se na výstavu, vánoční dílny a Jarmark - 4. prosince. Oproti loňskému roku přibylo dílen, je jich již 25, a šikovnost a trpělivost dětí opět překvapuje i nás dospělé a těší je samotné. Posíláme fotografie výrobků, které vytvořily děti 1. - 9. třídy a školní družina, která má několik oddělení a úžasné nápady. Výrobky tvoříme v rámci výuky a potom v projektovém dni v dílnách."

Je libo korálkovou inspiraci nebo raději zvony a zvonečky z proutí?

Šiškáče ježka či věnec s mořskou vzpomínkou?

Něžné stříbrné andílky?

Sněhobílé kouličky nebo jablíčkově voňavý věnec?

Autor: T. Cabáková (text a foto), děti MŠ a ZŠ Šromotovo (realizace a foto)

Související články

Vánoční tip nejen pro děti 15  fotek

Vánoční tip nejen pro děti

Vánoční čas se blíží a mnozí z vás přemýšlejí, jak si co nejlépe vyzdobit sváteční stůl i celý byt. Pojďte se dnes inspirovat do jedné základní a mate ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×