Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nátěry kovů s jistotou

Nátěry kovů s jistotou
Zatímco v přírodě je koroze naprosto přirozený jev, člověkem je vnímána jako znehodnocení materiálu. Tento proces sice nejde úplně zastavit, ale můžeme ho výrazně zpomalit či oddálit pomocí antikorozních nátěrových hmot. A ideální je udělat to ještě dříve, než se koroze na povrchu vyskytne.
reklama

Jaká je nejdůležitější fáze natírání?

Přes 90% všech poruch nátěrových systémů je způsobeno nesprávnou přípravou podkladu. Tato fáze je pro dlouhou životnost nátěru naprosto rozhodující. Přesto je velmi často zanedbávána. Někdy z neznalosti, často z pohodlnosti. Nestačí jen povrch mechanicky zbavit nesoudržných částí, volné rzi nebo zbytků starých nátěrů. Ještě důležitější, před nanesením barvy, je podklad dokonale očistit a odmastit.

Použijete-li k očištění kovu ETERNAL odmašťovač, získáte tu nejlepší možnou přilnavost nátěrového filmu. Tento profesionální odmašťovací přípravek obsahuje speciální přísadu, která vytvoří na povrchu kovu velmi tenkou vrstvičku, chemicky svázanou s kovem. Ta způsobí, že přilnavost nátěru je dokonce vyšší, než by tomu bylo na dokonale čistém kovu. Tím je prakticky vyloučeno jakékoliv odlupování barvy.

Nátěry kovů s jistotou

Lidé čím dál častěji poptávají jednoduché, cenově přijatelné a přitom rychlé řešení. Otevřít barvu, zamíchat a natírat. Barva musí spolehlivě držet na každém povrchu, ideálně s vynecháním základního nátěru. Pokud si teď říkáte, že přesně tohle hledáte, pak je pro vás nejjistější volbou ETERNAL na kovy – moderní samozákladující barva na všechny druhy kovových podkladů.

Poskytuje antikorozní ochranu v celé tloušťce nátěru, a proto i v náročných klimatických podmínkách chrání kov lépe a déle, bez nutnosti základního nátěru. Barva se dobře roztírá, perfektně kryje, rychle zasychá, hedvábně matný vzhled účinně zakryje nerovnosti povrchu. Štětec snadno umyjete vodou a můžete ho později znovu použít. Kvalita barvy ETERNAL na kovy je prověřena v oblasti průmyslových nátěrů. Proto je zárukou dlouhodobé a spolehlivé ochrany kovů.

Více na www.barvy-eternal.cz.

Autor: Austis (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

ETERNAL IN Thermo - pomůže proti plísni 9  fotek

ETERNAL IN Thermo - pomůže proti plísni

Máte pocit, že vám stěna kolem oken nebo dveří vlhne nebo vás nepříjemně studí, případně se na ní tvoří plísně? Vyřešit to může termoizolační nátěr ET ...


Vady nátěrů - I.díl 3  fotek

Vady nátěrů - I.díl

Nedopadl nátěr barvami podle vašich představ? Chcete znát příčiny nezdaru a způsob, jak vadu odstranit? Jste odhodláni tyto chyby v budoucnosti rozhod ...


Vady nátěrů VII. - Mechanické vady nátěrů 3  fotek

Vady nátěrů VII. - Mechanické vady nátěrů

Mezi mechanické vady nátěrů patří dolepování či špatný rozliv, o čemž jsme psali minule. Dnes nás čeká problém zvaný žloutnutí nátěru a nízká odolnost ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
Pujcit nebo koupit stepkovac? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Bob Stavitel
0
Ruční páskovačka-návod? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 karel nový
0
Jakou vybrat vrtačku? Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vilém Votcházel
0
ponk - kde sehnat Dílna
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 jan krásný
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×