Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Na veletrhu For Arch nebude ani letos chybět společnost Fenix Trading – specialista na sálavé vytápění

Na veletrhu For Arch nebude ani letos chybět společnost Fenix Trading – specialista na sálavé vytápění

Jaké jsou možnosti vytápění domu elektřinou? Je vytápění elektřinou výhodnější než vytápění plynem? Co obnáší instalace elektrických topných kabelů a vytápění domu elektřinou? Jak fungují sálavé panely a dokáží vytopit byt či dům? Jak funguje nulový dům z hlediska výdajů za energie? Na tyto a další otázky spojené s topením elektřinou vám odpoví specialisté ze společnosti Fenix Trading na 29. mezinárodním stavebním veletrhu For Arch. Ten pro veřejnost otevře své brány v pražských Letňanech ve dnech 18. – 22. září 2018. Stánek společnosti Fenix Trading naleznete v hale číslo 4 pod číslem C15. Mimo kvalifikovaných odpovědí na své otázky se zde budete moci seznámit s novinkami na poli topných sálavých panelů, které pro letošní rok Fenix Trading připravil.

reklama

Expozici Fenix Trading naleznete v hale číslo 4, v sektoru C, u stánku číslo 15.

Novinky v oblasti sálavých panelů

V oblasti bytového designu je v posledních letech velmi žádaný návrat k přírodním materiálům. Výjimku proto netvoří ani požadavky na stylový design topných prvků v interiérů. Tyto požadavky beze zbytku splňují sálavé panely ECOSUN NATURAL od společnosti Fenix Trading. V nabídce nově naleznete keramické sálavé panely ECOSUN NATURAL v dokonalé imitaci přírodního kamene. Tento typ sálavých panelů je určený zejména do reprezentativních prostor, do hal, ale i stylových interiérů rodinných domů a bytů, nebo do koupelen. Panely lze zavěsit na šířku i na výšku, jejich příkon je 400 W. Mezi volitelné příslušenství těchto panelů určených pro koupelny patří nerezové madlo na ručníky.

Druhou novinkou je rozšíření nabídky skleněných panelů ECOSUN GS. Inovací je výkon 500 W. Pokud potřebujete topný sálavý panel umístit do místnosti s omezeným prostorem – koupelny, předsíně…, pak jistě uvítáte rozměr 1200x400 mm a možnost zavěšení na výšku. Také barevná paleta panelů byla z původních barev – bílé, černé a zrcadlové rozšířena o 4 nové odstíny: Basalt, Wine REd, Graphite a Platinum Grey.

Pokud se tedy chystáte na veletrh For Arch, pak neopomeňte navštívit stánek společnosti Fenix Trading, získáte kvalifikované odpovědi na své otázky ohledně vytápění elektřinou, proškolení odborníci vás rádi seznámí s novinkami a trendy v oboru.

Autor: Andrea (text); Andrea, Fenix Trading (foto)

Klíčová slova:


Související články

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Spotřeba a ceny energií, náklady na vytápění – neustále diskutované téma. Domy s nulovou spotřebou energie – to je sen snad každého z nás. Je to vš ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×