Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Multifunkční zařízení Evo-System - motorová jednotka pro vícero použití

Multifunkční zařízení Evo-System - motorová jednotka pro vícero použití
Multifunkční zařízení Evo-System® od anglického výrobce elektrického nářadí Evolution odpovídá všem požadavkům, které se objeví na stavbě, při pracích kolem domu a nejen tam. Jeden benzínový motor napájí řadu kompatibilních výstupů a poskytuje tak neuvěřitelnou všestrannost, pružnost a úsporu peněz. Výzkum výrobce dokázal, že každý, kdo si koupí Evo-System® motor spolu s originálními přídavnými zařízeními, ušetří více než 50% nákladů ve srovnání s nákupem jednotlivých elektrických zařízení, které disponují vlastním motorem.
reklama

Základem zařízení Evo-System® je benzínový motor Mitsubishi GT600 se sílou 6 k zasazený v robustním a trvanlivém rámu s mobilním podvozkem. Systém disponuje 3,8 l nádrží a výstrahou nízké hladiny oleje v motoru. K motoru si můžete zvolit 3 přídavné výstupy - elektrický generátor, čerpadlo nebo vysokotlaký čistič, další kompatibilní výstupy slibuje výrobce v blízké budoucnosti. Unikátní spoj mezi motorem a jednotlivými zařízeními zajišťuje jednoduchou a snadnou výměnu výstupů bez nutnosti použití dalšího nářadí jen během pár sekund!

Generátor GEN800 má tepelnou pojistku a automatickou regulaci napětí. Zajistí vám potřebnou energii v terénu, při havarijních situacích a všude tam, kde není možný přístup k elektřině.

Při záplavách a při situacích, kdy musíte přečerpat větší množství vody, vám poslouží čerpadlo DWP100, které je schopno přečerpat až 1000 l za minutu. Vstupní filtr zabraňuje průniku nečistot do čerpadla.

Pokud potřebujete uklidit na stavbách, vyčistit auto, různé zemědělské stroje nebo odstranit nečistoty a nánosy z objektů po záplavách, stačí zapojit další z výstupů. Vysokotlaký čistič PW300 s nastavitelnou tryskou a hadicí udělá většinu práce za vás.

Evo-System® je ideální zařízení do vaší dílny, domácnosti, pro vaši stavbu či podnikání nebo pro obce na údržbu techniky, řešení havarijních situací a přírodních katastrof.

Video:

Více informací naleznete na www.evolutiontools.cz.

Autor: ALLMEDIA spol. s r.o. (text, foto a video)

Související články

Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály 4  fotek

Multifunkční pila EVOLUTION RAGE si poradí s různými materiály

Potřebujete najednou řezat dřevo, plast, hliník nebo dokonce ocel? Je to možné. Multifunkční pila EVOLUTION RAGE s patentovanou technologií RAGE hravě ...


Skončila soutěž o okružní pilu a míchač 4  fotek

Skončila soutěž o okružní pilu a míchač

V soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s naším partnerem - firmou Allmedia - jste měli možnost získat okružní pilu a dva míchače. Cen ...


Vylámali jste si na loňském vánočním dárku zuby? 3  fotek

Vylámali jste si na loňském vánočním dárku zuby?

Manžel, otec, děda, bratr, kamarád... Možná i ten váš je zaníceným kutilem nebo jste jím vy. Pokud jste se minulé Vánoce trápili nad dárkem pro nadšen ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×