Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Montáž hřiště Jungle Gym je rodinná zábava

Montáž hřiště Jungle Gym je rodinná zábava
Nedávno jsme zde psali o tom, že je výhodné vybudovat pro děti v obytné části zahrady nebo na dvoře dětské hřiště a zmínili jsme Jungle Gym. Dnes se budeme zabývat jeho montáží, která je snadná díky kompletní stavebnici, pro niž si zákazníci vyberou vhodné dřevěné profily a skluzavku.
reklama

Montáž hřiště Jungle Gym zvládnete jednoduše sami, protože stavebnice Jungle Gym obsahuje kromě nezbytných montážních materiálů a příslušenství i kryt na pískoviště, zabraňující návštěvě kočiček. Vaše domácí hřiště je bezpečné, protože prioritním parametrem výrobce při navrhování všech hracích sestav je bezpečnost dětí.

Výrobce dodává kvalitní řezivo z opracovaného jehličnatého dřeva, které má již sražené nebo zaoblené hrany. Skluzavka musí být připevněna na konstrukci vyrobené z kvalitního dřeva, totéž platí pro houpačku. Proto dodávané sestavy obsahují dřevěné prvky nakrácené přímo podle požadavků daného typu sestavy.

Ve výbavě je dodáván přehledný návod krok za krokem, který je praktickým průvodcem pro celé trvání stavby. V krabici najdete veškerý potřebný spojovací materiál, úchyty pro houpačky, skluzavky i pískoviště. Na každé krabici jsou zobrazeny všechny prvky dětské hrací sestavy. Pokud si budete přát nějakou další, poohlédněte se v kategorii příslušenství. V případě, že si sami s montáží neporadíte, je možno objednat montáž od firemních montérů, ale ztratíte tak radost ze společné práce a také šanci blýsknout se před dětmi jako rodič všeuměl.

Takže nemusíte váhat a jakmile hřiště na zahradě postavíte, můžete potěšit také děti rodinných přátel a sousedů, protože v krabici najdete kromě vlaječek také pohlednice Jungle Gym pro pozvání kamarádů svých dětí na otevírací hrací party a ještě spoustu dalších zábavných doplňků.

Jungle Gym umí růst v prostoru i v čase

Jak děti rostou, lze podle jejich potřeb proměňovat také hrací sestavy. Ty lze potom dále rozšířit o nové prvky ze široké nabídky modulů a příslušenství. U některých modelů se dají použít delší či silnější dřevěné prvky, takže si můžete postavit robustnější nebo vyšší hrací sestavy.

Děti rády lezou po výškách a dovádějí na skluzavkách. Proto téměř všechny modely hracích sestav se skluzavkami počítají. A některé ze sestav mají skluzavky dvě. Spodní část věže pak obvykle tvoří pískoviště, zabezpečené proti kočkám sítí. Jestliže si ale zákazníci přejí mít pískoviště třeba i mimo sestavy a ještě zabezpečené pevným krytem, výrobce má v nabídce potřebný materiál pro jeho montáž.

Místo prověřte ještě před nákupem

Ke každému z nabízených dětských hřišť je možné připojit další prvky – například oblíbené houpačky, opičí dráhu, šplhací stěnu nebo šplhací lano. Díky modularitě prvků pro dětská hřiště Jungle Gym je jejich montáž možná kdykoli poté, co váš základní hrací systém postavíte na zahradě či na dvoře.

Než se dáte do stavění, ale ještě lépe před samotným nákupem, naplánujte si dobře místo, kde bude stát. Změřte si, jak velký prostor máte k dispozici a v prodejně pak proberte s prodávajícím své požadavky a možnosti. Na každé ze sestav je uvedený návod společně s doporučeným prostorem pro stavbu – počítejte však také s již zmíněnou možností doplnění sestavy o další prvky.

Houpačky a skluzavky děti milují

Děti nejvíce ze všeho milují houpačky. Nabízené modely umožňují také připojení skluzavky, čímž se v dětských očích výrazně zvětší atraktivita celého hřiště. Aby také rodiče měli radost a méně starostí, dá se vyústění ze skluzavky dovést třeba do pískoviště. Tím se ještě změkčí přistání malého kaskadéra.

Podíváte-li se do nabídky, pak například houpačka Jungle Gym Peak se skluzavkou a houpačka Swing jsou prodávány jako samostatně stojící. Pokud však použijete některý z nabízené řady doplňkových modulů, můžete je připojit k vaší sestavě, kterou máte již dávno na zahradě.

Skluzavky Jungle Gym jsou dodávány ve 4 barvách a dvou velikostech. Pro každé dětské hřiště si můžete vybrat vlastní barvu skluzavky nejen podle přání dítěte, ale také proto, že nebudete mít stejné hřiště, jako mají třeba „Novákovi“. Co se délky skluzavek týká, tak dlouhou skluzavku lze spojit s věží s podestou ve výšce 1,45 m, krátká skluzavka se připojuje ve výšce 1,25 m.

Některé z věží mohou mít podestu v obou výškách, tudíž je možno použít skluzavky dvě. Pokud jsou v nabídce dvě skluzavky a vy se rozhodnete pouze pro jednu, není to problém. Prodejce cenu neodebrané skluzavky z konečné ceny odečte v plné výši bez jakýchkoli sankčních poplatků.

A ještě jednou k bezpečnosti. Skluzavky jsou vyrobeny z plastu, odolného mechanickému namáhání i UV záření. Skluzavky jsou pro obě velikosti certifikovány a atestovány dle platné legislativy a splňují normu ČSN 71 pro hračky.

Další informace najdete na www.junglegym.cz.

Autor: Elena a Vladeko (text), Vladeko a Jungle Gym (foto)

Související články

Skončila soutěž o poukázky na nákup zboží Jungle Gym v hodnotě 2 000 Kč 2  fotek

Skončila soutěž o poukázky na nákup zboží Jungle Gym v hodnotě 2 000 Kč

Máte živé děti překypující energií a toužící po zábavě? Chcete, aby si na vaší zahradě hrály s kamarády a prožívaly různá dobrodružství, a to všech ...


Výherci soutěže s Vladekem o zboží Jungle Gym 2  fotek

Výherci soutěže s Vladekem o zboží Jungle Gym

Letní prázdniny jsou v plném proudu a dětská hřiště se prohýbají pod náporem skotačících dětí. Aby to jejich skotačení bylo ještě zábavnější, připr ...


Zahradní domek pro dítě – 2. díl 20  fotek

Zahradní domek pro dítě – 2. díl

V prvním díle jsme vybetonovali a upevnili patky jako základ domečku a na ně vztyčili konstrukci ze dřeva. V tomto díle položíme podlahu, domeček oplá ...


Pár rad jak udržovat dětské pískoviště 7  fotek

Pár rad jak udržovat dětské pískoviště

Pískoviště patří k tradičním a velmi oblíbeným dětským atrakcím. Můžou se v něm hrabat jako krtci, hloubit tunely, stavět hrady, uplácávat si bábov ...


Zahradní domek pro dítě – 1. díl 27  fotek

Zahradní domek pro dítě – 1. díl

Malý dřevěný domeček na zahradu potěší každé dítě. Má si kde hrát, kam schovat hračky, nebo si může pozvat kamarády. Domeček je celý ze dřeva. Použít ...


Jak jsme kupovali a stavěli dětské hřiště 11  fotek

Jak jsme kupovali a stavěli dětské hřiště

Máte doma neposedné dítě překypující energií? Chcete mu dopřát místo, kde bude moct společně s kamarády svou energii vybít? Bojíte se pouštět svoje ...


Stavba velkého zahradního altánu na Zličíně 5  fotek

Stavba velkého zahradního altánu na Zličíně

Není žádným tajemstvím, že ve Vladeku vyrábí nejen klasické standardizované zahradní altánky, ale také na zakázku vyrobené altány šité na míru poža ...


Dětské hřiště Blue Rabbit 1. – herní věž se skluzavkou 44  fotek

Dětské hřiště Blue Rabbit 1. – herní věž se skluzavkou

Vybudovali jste si na zahradě letní kuchyni, pergolu nebo altán či jiné místo pro zahradní posezení, postavili jste si krb, udírnu nebo gril na pořádá ...


Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště? 4  fotek

Jaro je tady. Už máte pro děti hřiště?

Každý rodič je rád, když se jeho potomek venku dobře zabaví sám, ale je přitom pod dozorem dospělých. K tomuto účelu skvěle slouží domácí dětské hřišt ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Bočnice pergoly s otočnými lamely Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 20.10.2019 09:39 Lukáš
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
2
Pergola přistavěna k domku Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 1.11.2018 19:55 Václav
2
Kamenný krb - netáhne komín Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 9.7.2018 17:21 Pavel
2
Altán nebo pergola Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 23.5.2018 12:53 Richard Černý
14
Hliníková pergola? Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 27.1.2018 12:04 Libor
1
Pergola-praskliny Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 28.3.2017 12:29 roman suchánek
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
0
Renovace laminatove skluzavky Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
14
Hliníková pergola? Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 27.1.2018 12:04 Libor
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
2
Kamenný krb - netáhne komín Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 9.7.2018 17:21 Pavel
2
Altán nebo pergola Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 23.5.2018 12:53 Richard Černý
2
Pergola přistavěna k domku Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 1.11.2018 19:55 Václav
1
Pergola-praskliny Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 28.3.2017 12:29 roman suchánek
1
Bočnice pergoly s otočnými lamely Zahradní stavby
Poslední příspěvek: 20.10.2019 09:39 Lukáš
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×