Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Modern Roofing Systems a.s.

Vyrábíme lehké ocelové tašky od roku 1997 a působíme po celé Evropě a v některých mimoevropských zemích. Prodej a služby v ČR zajišťuje dceřiná společnost Evergreen System s.r.o. Jsme ryze česká firma a prosazujeme maximální kvalitu a flexibilní zákaznický servis. To nám umožňuje poskytovat na naše výrobky 30 let záruku.

Moderní krytiny jsou navrhovány pro potřeby zákazníka 21.století. Výrobky Modern Roofing Systems vycházejí z estetických hodnot tradiční architektury, ale přitom využívají nejnovější materiály a technologie.Všechny zkoušky plechová střešní krytina od Modern Roofing Systems zvládla bez problémů a potvrdila tak výjimečnou odolnost a trvanlivost tašek EVERTILE, COPPO a EVERTECH G2. Extrémní nároky a povětrnostní podmínky jsou zkouškou, kterou kvalitní plechová střešní krytina musí projít bez zaváhání:

- nejtvrdší podmínky v podobě ruské zimy
- africké tropické lijáky
- sněhové zátěže v horách
- vichřice a krupobití

Moderní technologie a tradiční vzhled, lehkost a kvalita materiálů, odolnost povrchu a promyšlenost detailů oslovují stále více uživatelů a jsou osvědčenou plnohodnotnou alternativou k těžkým krytinám. V nabídce MRS jsou na výběr dva typy povrchové úpravy a dvě tvarové varianty. To vše ve více než dvaceti barevných provedeních.

Kontakt

Bezručova 1601/84
Říčany u Prahy

E-mail: info@evertile.net
Web: www.evertile.net/cz
Telefon: 323 606 237
Fax: 323 606 237

Články firmy Modern Roofing Systems a.s.

Montáž střešní krytiny Evertile

10.09.2011, Modern Roofing Systems a.s. (video)

Montáž střešní krytiny nemusí být vždy pořádným oříškem, který můžeme svěřit jen odborníkům. Střešní krytinu Evertile si šikovný kutil zvládne namontovat sám. Toto video vám ukáže, jak na to.

Evertile - Udělej si střechu sám - 2. díl

Evertile - Udělej si střechu sám - 2. díl

31.08.2011, Modern Roofing Systems a.s. (text a foto)

V prvním dílu článku jste se mohli dočíst první tři rady a několik montážních zásad pro budoucí majitele střešního systému Evertile. Kdo se nenechal odradit, ten má úvod za sebou. Můžeme tedy postoupit o krok dále. Přidáme da ...

Evertile - Udělej si střechu sám - 1. díl

Evertile - Udělej si střechu sám - 1. díl

17.08.2011, Modern Roofing Systems a.s. (text a foto)

Stavebník dnes platí nemalé peníze za střešní krytinu a svěřuje ji s důvěrou do rukou pokrývačů. A tak platí ještě mnohem větší peníze za příslib kvalitní montáže a profesionální služby. Realita je však často zkouškou nervů, ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×