Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Mobilní pódium - spolehlivé řešení pro všechny kulturní i společenské akce

Mobilní pódium - spolehlivé řešení pro všechny kulturní i společenské akce

Pořádání kulturních a společenských akcí s sebou přináší hodiny organizačních příprav, stavby složitých pódií, zabezpečení technických přívodů a řadu dalších činností zajišťujících bezproblémový chod akce. Je ale vůbec možnost, jak pořadatelům jejich přípravu akce ulehčit?

reklama

Usilovná práce pořadatelů je zpravidla po zásluze odměněna hojnou návštěvností akce a potleskem návštěvníků, který patří nejen interpretům, ale také lidem v pozadí. Odměna pro pořadatele se ale může skrývat také v podobě mobilního pódia VEZEKO. Na prknech mobilního pódia se procházejí modelky, hraje hudba všech žánrů a řeční prezident ČR.

Samotná podstata pódia spočívá v jeho mobilitě a snadné obsluze. Ve složeném stavu je možné pódium dopravit na místo určení odpovídajícím vozidlem s možností připojení přívěsu s celkovou hmotností 3500 kg. Vlastní rozložení se pak dá zvládnout už ve dvou lidech a nezabere po zaškolení více než 2 hodiny. Díky variabilitě je možné pódium rozložit do dvou rozměrů. Na menší akce je velikost pódia v rozloženém stavu 6 x 4 m a na větší akce je možné pódium rozložit až do velikosti 6 x 6 m.

Po pódiu se mohou procházet modelky, hodí se pro hudební vystoupení kapel všech žánrů, pro rockové koncerty, nebo třeba pro firemní akce, na nichž mohou vystoupit stálice české popmusic.

Další využití je možné uplatnit při různých proslovech a projevech při významných událostech nebo na mítincích politických stran.

Pódium je zastřešené a kryté plachtou ze třech stran a poskytuje tak ochranu vystupujících před nepříznivými povětrnostními vlivy. Pro vstup na pódium je možné využít zadního nebo bočního vchodu s ocelovými protiskluzovými schody.

Výrobcem tohoto pódia je společnost VEZEKO s.r.o., česká firma, která úspěšně již řadu let obchoduje na evropském trhu. Dobré jméno získala VEZEKO především díky specializované zakázkové výrobě a kvalitnímu zpracování se smyslem pro detail. Na vývoji nových přívěsů pracuje tým odborníků společně v souladu s požadavky zákazníka. Tak vzniklo i mobilní pódium, které pro pořádání různých kulturních akcí využívají stále častěji i samosprávy měst a obcí.

Autor: Vezeko (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci 3  fotek

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Zelených ploch kolem domů, na zahradách a v parcích měst a obcí stále přibývá. Z toho vyplývá i vzrůstající poptávka po nejrůznějších typech travní ...


Koupě přívěsného vozíku – správná volba 5  fotek

Koupě přívěsného vozíku – správná volba

Nemůžete se už se svým nákladem vejít do auta? Vozíte často věci, kterými si ničíte interiér vašeho „miláčka“? Řešením je pořídit si přívěsný vozík ...


Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu 8  fotek

Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu

Takto jednoduše by se dal charakterizovat nový přívěs Motovan. Jedná se o lehký nebrzděný přepravník jednoho motocyklu vhodný pro většinu typů moto ...


Multifunkční sklápěč JUKI 4  fotek

Multifunkční sklápěč JUKI

Když se řekne multifunkční, spoustě lidí se vybaví především domácí spotřebiče, které mají nejrůznější funkce. Ne vždy jsou tyto spotřebiče spolehlivé ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×