Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

MIVOKOR s.r.o.

Firma MIVOKOR je českým výrobcem kování a doplňků pro kuchyně a šatní skříně. Především se jedná o kvalitní a funkční vnitřní drátěný program v exklusivní a ekonomické třídě. Další část sortimentu tvoří kuchyňský závěsný program, madla, barové konzoly, univerzální stojan, stolové nohy, vybavení pro šatní skříně a svítidla.

V současné době firma Mivokor zaujímá přední postavení ve výrobě drátěného programu v ČR, a to především díky celorepublikovému servisu, maximální péči o zákazníka, kvalitním dodávkám a síti distributorů a prodejců.

Špičková výrobní technologie se strojním zařízením NC a CNC umožňuje výrobní operace na velmi vysoké úrovni. Vysoká preciznost výrobků v každém detailu, funkčnost a účelnost, spolu s prvotřídní kvalitou, jsou základními kameny výrobního programu. Rozsah výroby se neustále aktivně přizpůsobuje požadavkům trhu a reaguje tak pružně na potřeby zákazníka.

Kontakt

Komenského 114
Polná

E-mail: obchod@mivokor.cz
Web: www.mivokor.cz
Telefon: 567 571 011
Fax: 567 571 046

Články firmy MIVOKOR s.r.o.

Drátěný program - přehledná a moderní kuchyně

Drátěný program - přehledná a moderní kuchyně

05.05.2011, Mivokor s.r.o. (text a foto)

Chladná krása vnitřního i závěsného drátěného programu, madel, barových konzol a kuchyňských stojanů přináší do vašeho kulinářského království nejen patřičný lesk, ale především řád a možnost využití všech prostor a zdánlivě ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×