Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Minib Vás zve na veletrh Aqua-Therm

Minib Vás zve na veletrh Aqua-Therm
Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice firmy Minib, s.r.o. na veletrhu Aqua-Therm Praha 2010, ve dnech 23.-27.11.2010 do haly 6 na stánek č. 643. Můžete se těšit na celou řadu novinek připravených pro letošní a příští rok.
reklama

Firma Minib vyrábí široký sortiment konvektorů ve standardních parametrech, ovšem je možné na míru přizpůsobit jejich tvar, rozměry a design specifickým požadavkům konkrétního interiéru.

Na letošním ročníku veletrhu Agua-Therm Vám bude představeno několik podzimních novinek. Kromě zcela nového typu dochlazovacího podstropního konvektoru také novou generaci otopných nástěnných konvektorů MINIB se sálavou složkou, například konvektory MINIB Coil DS, GS a PS.

Expozici firmy Minib naleznete v hale č. 6 u stánku č. 643

Autor: Minib, s.r.o. (text a foto)

Související články

Neviditelné topení 11  fotek

Neviditelné topení

V místnosti je příjemně teplo, ale žádné radiátory nevidíte, to je jistě příjemné. Nejde přitom o záležitost jen estetickou, jsou místa kam se klasick ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×