Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Masivní podlahy a palubky za akční ceny

Masivní podlahy a palubky za akční ceny

Ve firmě SECA Borohrádek jsme pro vás připravili tradiční jarní akci na palubky a podlahy! Za akční ceny nakoupíte dřevěné palubky na fasádu, zahradu i do interiéru. Ve výprodeji naleznete vybrané hoblované profily se slevou až 30 %. Ve slevě jsou vybrané masivní systémové podlahy FEEL WOOD se slevou až 50 %.

reklama

Podlahy FEEL WOOD jsou tmelené, jemně broušené a povrchově upravené kvalitním přírodním olejem nebo UV lakem. Při správné montáži vám vydrží po generace!

Máme pro Vás dvě novinky pro rok 2016. První novinkou je sortiment terasových prken a fasádních palubek a hranolů thermo-borovice na zahradu. Druhou novinkou jsou KVH hranoly v délce 13 metrů. Obě tyto novinky jsou u nás nyní k dostání za zaváděcí ceny.

Zjistěte více o slevách v našem akčním letáku.

Akce probíhá od 11. 4. do 30. 4. nebo do vyprodání zásob!

Na náš další sortiment se můžete podívat v našem e-shopu.

Autor: Serafin Campestrini (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu 9  fotek

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu

V poslední době získalo dřevo při nejrůznějším použití na fasádách opět na významu, aby bylo u budov – privátních nebo veřejných – dosaženo individuál ...


Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov 9  fotek

Dřevěná podlaha FEEL WOOD - osobitá volba pro váš domov

Každý z nás vyznává svůj osobitý životní styl. Realizujeme sami sebe, své sny, představy a přání. Bydlení je nedílnou součástí našeho "JÁ". Volba p ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×