Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

MAND CZ s.r.o.

Společnost Mand CZ s.r.o. se zabývá specializovaným on-line prodejem maloobrátkového zboží. Provozujeme síť specializovaných internetových obchodů se zaměřením na bydlení, dům a interiér. Veliký důraz klademe na zákaznický servis a na příjemný nákupní prožitek v našich obchodech. Chceme, aby se zákazník na našich stránkách cítil sebevědomě, vesele, a aby nakupování bylo 100% intuitivní a jednoduché.

Kontakt

Libušská 246
142 00 Praha 4 - Libuš

E-mail: info@vodovo.cz
Web: www.vodovo.cz
Telefon: +420 777 951 455

Články firmy MAND CZ s.r.o.

Moderní kuchyňský dřez v moderní kuchyni

Moderní kuchyňský dřez v moderní kuchyni

14.10.2015, Vodovo.cz (text a foto)

Nastal čas povýšit kuchyňský dřez o několik tříd výše. Moderní dřezy vynikají originálním designem, neotřelou elegancí, ale především praktičností!

Stavební pouzdra jedině od Eclisse

Stavební pouzdra jedině od Eclisse

31.01.2017, Mand (text a foto)

Hned v úvodu je třeba říci, že dříve se posuvné dveře netěšily zrovna dobré pověsti. Důvod byl prostý – neměli jsme k dispozici produkt, který by splnil naše požadavky na praktické a stylové posuvné dveře. „Staré“ posuvné ...

Interiérové dveře – jak se rychle orientovat

Interiérové dveře – jak se rychle orientovat

26.01.2017, Mand (text a foto)

Interiérové dveře otevírají každou místnost v naší domácnosti. Jejich výběru proto musíme věnovat náležitou pozornost. Měly by ladit, být stylové a zároveň funkční. Významným kritériem je samozřejmě kvalita. Pak již máte v ...

Jak vybrat vodovodní baterii

Jak vybrat vodovodní baterii

07.09.2015, Vodovo.cz (text a foto)

Výběr vodovodní baterie může být i zábava. Provedeme vás jím krok za krokem. Víme, co je právě „v kurzu“ i na co si dát pozor!

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×