Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Listová pila s patentovaným vedením pilového plátku

Listová pila s patentovaným vedením pilového plátku

Lidé pracující se dřevem, laminátem a dalšími materiály ocení elektrickou listovou pilu, která šetří čas i námahu při zhotovování či úpravách daného výrobku. Listová pila, nazývaná též jako pila přímočará nebo kmitací, patří k nejpoužívanější skupině strojů v elektronářadí. Za pomoci listové pily dokážete spolehlivě vytvořit jemné křivky, zaoblené tvary, kruhové výřezy či precizní přímé řezy v různých typech materiálů, jako je měkké a tvrdé dřevo, překližka nebo dřevotříska, a řezat s ní lze také plasty, ocelové plechy, keramiku nebo podlahové a střešní krytiny.

reklama

Kvalita všech druhů pil je určena výkonností, možnostmi optimální a snadné manipulace, ergonomickým designem pro bezpečné a komfortní uchopení, chytrou elektronikou pro nastavení rychlosti řezu dle zvoleného materiálu, rychlou výměnou pilového plátku, použitím vysoce kvalitních konstrukčních dílů, které prodlužují životnost celého stroje, a širokou škálou dodávaného příslušenství pro nejrůznější použití.

Listová pila EPL 12-7 BE

Ergonomická konstrukce listové pily EPL 12-7 BE s protiskluzovým povrchem SOFTGRIP horní rukojeti zaručuje příjemnou manipulaci v každé pracovní poloze. Profesionální hliníková základní deska je odolná proti deformaci pro nejnáročnější použití.

  • výměnná vložka vodící desky dle typu materiálu
  • vysoká přesnost řezu díky trojitému vedení pilového listu s vodícími čelistmi s tvrdokovu
  • systém upínání pilových plátků bez použití nástrojů pro jednoduchou a rychlou výměnu pilového plátku
  • čtyřstupňový předkmit pro maximální rychlost nebo nejvyšší přesnost
  • elektronická regulace počtu zdvihů pro nastavení optimální rychlosti řezání dle druhu materiálu a charakteru práce
  • vysoce výkonný motor zajišťuje velkou průtažnou sílu a zároveň se vyznačuje klidným chodem a dlouhou životností
  • odsávací kanály integrované ve stole pily zabezpečují efektivní odsávání pro naprosto čisté pracovní podmínky
  • pro náročné přímé a křivkové řezy v masivním dřevu, deskových materiálech na bázi dřeva, plastu, barevných kovů, hliníkových profilech a ocelovém plechu

SYSTAINER® T-LOC

Model EPL 12-7 BE je možné zakoupit nyní v novém balení – SYSTAINER® T-LOC. Nový T-LOC poskytuje větší komfort, ochranu a přehlednost pro uložení strojů a příslušenství, systémové připojení pro další systainery včetně původních SYS® I-III první generace.

NOVINKOU oproti původní verzi, je multifunkční, ergonomicky tvarovaný otočný zámek LOC, který zjednodušuje manipulaci a přepravu. Jednoduchým pootočením lze systainer spojit s dalšími nad sebou nebo jej otevřít. Ochranu strojů a uloženého příslušenství proti poničení zaručuje univerzální pěnová vložka ve víku. Promyšlená konstrukce jednotlivých dílů absorbuje velká zatížení a zvyšuje tak odolnost proti poškození.

Příprava na posuvné zámky SYS umožňuje plnohodnotné připojení systainerů první generace.
Ergonomicky tvarované vyklápěcí držadlo s otvory pro připojení pomocného transportního popruhu dokonale padne do ruky. Nosnost držadla do 50 kg. Boční popisové okénko zlepšuje orientaci a usnadňuje ukládání a přepravu.

Více u specializovaných prodejců nebo na www.narex.cz.

Autor: Narex (text a foto)

Související články

Na rekonstrukci bytu jedině s kvalitním nářadím 8  fotek

Na rekonstrukci bytu jedině s kvalitním nářadím

Dříve na úpravu příbýtku lidem stačila sekera, později kladivo, dnes si neumíme představit provádět rekonstrukci v bytě bez kvalitního nářadí. Vrt ...


Nová generace vysavačů do dílny i na stavbu 4  fotek

Nová generace vysavačů do dílny i na stavbu

Každý správný montér či kutil ví, že nejlépe se dělá v prostředí čistém, bez prachu či různého nepořádku. Přesto ne v každém provozu se úklid dodrž ...


Nové řetězové pily NAREX - Připravte si dřevo, bude to nářez! 19  fotek

Nové řetězové pily NAREX - Připravte si dřevo, bude to nářez!

Společnost NAREX, výrobce profesionálního ručního elektrického nářadí, přináší 3 nové modely z řady řetězových pil o jmenovitém příkonu 2 400W, čímž s ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×