Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Lindab Vás zve na Střechy Praha 2012

Lindab Vás zve na Střechy Praha 2012
Společnost Lindab se účastní 14. ročníku veletrhu Střechy Praha 2012, který se koná ve dnech 8. - 11. 2. 2012 v Pražském Veletržním Areálu Letňany. Přijďte shlédnout náš sortiment a poraďte se přímo na místě s techniky Lindab! Na vaši návštěvu se těšíme v hale 3, u stánku č. 319!
reklama

Na stánku společnosti Lindab najdete její kompletní sortiment výrobků v čele s okapovým systéme Lindab Rainline, dále pak profilované lehké střešní krytiny Lindab, falcovanou krytinu Lindab Seamline a v neposlední řadě moderní krytinu se stojatou drážkou Lindab Click.

Hlavním přínosem veletrhu je možnost vidět nabízený produkt na vlastní oči, snadnější srovnání s konkurenční nabídkou a dále možnost konzultovat výběr produktu či služby přímo se špičkovými odborníky, kteří jsou na veletrhu osobně přítomni.

Návštěvníci na veletrhu naleznou širokou nabídku od střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby a obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zajímavá bude nabídka alternativních zdrojů energie od fotovoltaiky, solární termiky po tepelná čerpadla. Celým veletrhem se pak bude prolínat téma úspor energií.

Na veletrhu budou fungovat širokospektrá bezplatná odborná poradenská centra, kam mohou všichni návštěvníci přijít konzultovat své problémy, projekty, nápady a nechat si poradit s výběrem toho správného produktu či dodavatele služeb.

www.lindab.cz, www.lindabstrechy.cz

Autor: Lindab (text), Dagmar (foto)

Klíčová slova:


Související články

Plech na střeše - ano či ne? 6  fotek

Plech na střeše - ano či ne?

Jen málokterý druh střešní krytiny se setkává s tak rozporuplnými reakcemi, jako plech. Čas od času se objeví článek, vyzdvihující výhody plechové stř ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×