Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ligna Bohemia 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem

Ligna Bohemia 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem

Veletrh Ligna Bohemia opět otevírá své brány návštěvníkům, které zajímá vývoj a novinky na poli dřevoobráběcích strojů, nářadí, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl. Začátek veletrhu je ve čtvrtek 14. února a potrvá do soboty 16. února 2019.

reklama

Během třech výstavních dnů budou moci profesionální truhláři, řemeslníci i kutilové vyzkoušet nové stroje a zařízení pro svou dílnu, nakoupit nářadí a nástroje za velmi výhodné ceny. Významné firmy působící na českém trhu v oboru dřevoobrábění představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky a olepovačky. Výstava je velkým přínosem pro ty, kdo pracují se dřevem, neboť mohou vyzkoušet značkové nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje, poradit se s odborníky a zakoupit nejkvalitnější nářadí pro svou dílnu.

Expozice pro Vás připravili tito vystavovatelé:

ACword, spol. s r.o., Adamik Company, s.r.o., BG TECHNIK CS, a.s., BENET Trading, spol. s r.o., Dobré stroje s.r.o., EPIMEX, s.r.o., FELDER GROUP CZ s.r.o., FESTOOL, Česká Lípa, CZ, HOUFEK a.s., KARNED TOOLS, s.r.o., MAFELL A.G., Mynář Jiří - Strojírenská výroba – MINIPROF, NAREX Bystřice, s.r.o., NEXNET, a.s., OPP Polička, PANAS spol. s r.o., Pilana Market, s.r.o., PILART s.r.o., RH+ Jaromír Horský, PETROJET TRADE s.r.o., SANAP Kostelec s.r.o., STARON, STM, s.r.o., Šimek proficentrum, s.r.o., TERRAPOLIS, s.r.o., Tomáš Láska - LISY FALACH, TUkas a.s.- TTComplex, Vohradský Karel – REAL, WORKBENCH a další.

Výstava je otevřena vždy od 9 do 17 hodin. Takže milí truhláři, než spustíte novou olepovačku, přijďte si pro pár praktických rad na Lignu Bohemii, k odborníkům, kteří řemeslu rozumí!
Více na www.vll.cz

Autor: Výstaviště Lysá nad Labem (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Jak mít nářadí vždy v perfektním stavu 8  fotek

Jak mít nářadí vždy v perfektním stavu

Výběr vhodného nářadí je jen začátek. Aby vám nářadí dělalo radost, musíte investovat čas a úsilí i do jeho údržby. Přečtěte si tipy, jak si počínat, ...


Nářadí s QuikFit na cesty a chodníčky (3) 5  fotek

Nářadí s QuikFit na cesty a chodníčky (3)

Na cestičky přerůstá tráva a okraje záhonů se pod ní docela ztrácí. Pokud nejsme příznivci přírodní zahrady, kde nelze dobře takový záměr odlišit od n ...


Domácí dílna 23  fotek

Domácí dílna

Pověsit obrázek, dotáhnout kapající kohoutek, přitáhnout povolené šrouby nebo slepit rozvrzanou židli je občas zapotřebí v každé domácnosti. Abyste ...


Ochrana pro nářadí i nástroje aneb vyzkoušeli jsme za vás 5  fotek

Ochrana pro nářadí i nástroje aneb vyzkoušeli jsme za vás

Prodloužit životnost, snížit tření a opotřebování pracovních ploch, odstranit hlučnost – to všechno umí olej, který by neměl chybět ve vaší dílně.


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×