Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

váha

Další tvary slova: váha

Řez a tvarování dřevin

Řez a tvarování dřevin

V období vegetačního klidu bychom se měli – pokud nám to počasí dovolí – dát do zimního prořezu dřevin na zahradě. Povíme si proto něco o nářadí vhodném k této činnosti, obecných zásadách prořezu i konkrétních zkušenostech ...

Kamélie (<em>Camellia japonica</em>)

Kamélie (Camellia japonica)

O kaméliích se říká, že jsou náročné na pěstování. Pokud je však nepěstujeme v bytě, kde je teplota 20 °C, tak je jejich pěstování celkem snadné. Vyžadují kyselou půdu (podobně jako azalky) a nemají rády vysychání substrátu. ...

Citrusy z čeledi routovitých (<em>Rutaceae</em>)

Citrusy z čeledi routovitých (Rutaceae)

Citrusy pěstujeme v lehké, výživné, mírně kyselé půdě. Přesazujeme je do květináče vždy jen o 2–3 cm většího. Citrusy jsou poměrně náročné na zálivku. Nesnáší totiž přelití ani přílišné přeschnutí.

EUCALYPTUS (<em>Eucalyptus globulus</em>)

EUCALYPTUS (Eucalyptus globulus)

Eucalyptus globulus – Blahovičník z čeledi Myrtovitých (Myrtaceae), patří v Austrálii asi s 600 druhy k hospodářsky nejvýznamnějším dřevinám.

Fíkovník (<em>Ficus carica </em>)

Fíkovník (Ficus carica )

Fíkovník je stará kulturní dřevina původem z jihozápadních oblastí Malé Asie. Odhaduje se, že v Mezopotámii se pěstoval již před 4 tisíci lety.

Výherci soutěže o vřetenovou sekačku ATCO

Výherci soutěže o vřetenovou sekačku ATCO

Dne 17. 8. 2008 skončila soutěž o vřetenovou sekačku ATCO a další věcné ceny. Všechny správné odpovědi postoupily do slosování a v něm odborná porota společnosti Mr. Lawn Ltd., která zastupuje značku ATCO, vylosovala výherce ...

KÁVOVNÍK (<em>Cofea arabica</em>)
Monstera (<em>Monstera deliciosa</em>)

Monstera (Monstera deliciosa)

Je to dobře známá okrasná rostlina z čeledi árónovitých (Araceae), která je velmi rozšířená a pro svou nenáročnost se často pěstuje v bytech, halách, kancelářích apod.

Narančila (<em>Solanum quitoense</em>)

Narančila (Solanum quitoense)

Pochází z Andských oblastí Kolumbie a Ekvádoru, kde se pěstuje i na plantážích. Tato vytrvalá dřevnatějící bylina patří k nejkrásnějším rostlinám z čeledi lilkovitých (Solanaceae).

Líbí se vám orchideje?

Líbí se vám orchideje?

Když se v době, kdy se naše republika ještě jmenovala socialistická, řeklo slovo orchidej, tak si většina lidí představila něco nejen exotického, ale hlavně něco strašně náročného na pěstování, něco, co nelze pěstovat jinde n ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×