Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

utěrky

Další tvary slova: utěrka, utěrky

S úklidem začněte od podlahy

S úklidem začněte od podlahy

Jestli právě stojíte uprostřed bytu a váháte, odkud přece jen začnete s velkým úklidem, vystoupejte na štafle ke stropu – umyjte okna, utřete prach, vyperte a vyčistěte textilie - a pak se vrhněte na podlahy.

Skončila velikonoční soutěž s Alexem

Skončila velikonoční soutěž s Alexem

Alex vám pomůže odstranit prach a nečistotu, aniž by potřeboval kbelík a vodu. Bude pečovat o vaše podlahy a ještě navíc vonět po pomerančích. Ne, není to mimořádně šikovný zaměstnanec úklidové služby, ale jeden z celé řady č ...

Výherce velikonoční soutěže s Alexem

Výherce velikonoční soutěže s Alexem

Odborná porota společnosti Marca CZ, partnera této soutěže, již vylosovala jednoho výherce, který obdrží balíček jejich výrobků. Správné odpovědi na soutěžní otázky znáte z minulého článku a tak nezbývá, než se podívat, zda j ...

Bosch – příslušenství a nástroje

Bosch – příslušenství a nástroje

Co bylo dříve? Vejce nebo slepice, nářadí nebo nástroj? Je to otázka, kterou se můžeme sžírat a trápit své mozkové závity. Ale v podstatě na tom nezáleží. Důležité je, když je obé. Jedno bez druhého se totiž moc neobejde.

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×