Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

praní

Další tvary slova: praní, praní obuvi, praní prádla

Originální vánoční přáníčka

Originální vánoční přáníčka

Vánoce jsou časem, kdy posíláme přání hezkých svátků a všeho nejlepšího do nového roku. Originální vánoční přání pro všechny své blízké a přátele si můžeme vytvořit sami například technikou linorytu.

Společnost Laufen CZ pomáhá nemocným dětem

Společnost Laufen CZ pomáhá nemocným dětem

David Penc, marketingový ředitel společnosti Laufen CZ, předal během slavnostního večera 17. listopadu v pražském Obecním domě šek ve výši 200 000 Kč do rukou prezidentky nadačního fondu Kapka naděje Venduly Svobodové.

Soutěž Vánoce s Hypoteční bankou skončila

Soutěž Vánoce s Hypoteční bankou skončila

Na konci října letošního roku jsme vyhlásili ve spolupráci s naším partnerem, Hypoteční bankou, a. s., předvánoční soutěž o elektrospotřebiče značky Fagor a Bosch. Soutěž dne 30. 11. 2008 skončila.

Tip na adventní neděli 14. prosince 2008

Tip na adventní neděli 14. prosince 2008

V neděli 14. 12. 2008 se od 13 hodin na zámku v Dobřichovicích koná dětský vánoční jarmark.

Výherci soutěže Vánoce s Hypoteční bankou

Výherci soutěže Vánoce s Hypoteční bankou

Ve dnech 30. 10. – 30. 11. 2008 proběhla ve spolupráci s naším partnerem, Hypoteční bankou, a. s., předvánoční soutěž o elektrospotřebiče značky Fagor a Bosch. Zástupci společnosti Hypoteční banka, a. s. vylosovali tři výherc ...

Inteligentní praní

Inteligentní praní

Mít výkonnou a spolehlivou automatickou pračku je přáním každé hospodyňky. Vybírat ovšem můžeme donekonečna, neboť značek, typů a velikostí výrobků je na trhu nepřeberně. Pokud ovšem očekáváte od své pračky něco víc než je ...

Přáníčka pro každou příležitost

Přáníčka pro každou příležitost

Originální vánoční nebo novoroční přáníčka zhotovíte z barevných tvrdých papírů, vlnité lepenky, třpytivých fólií, korálků, mašlí a dalších drobných doplňků. Přátelé a vaši blízcí takové přání bezpochyby vysoce ocení.

Krásné svátky a  šťastný rok 2011

Krásné svátky a šťastný rok 2011

Poslední přípravy na slavnostní večeři vrcholí, v troubě se peče kuba, na pánvi prská olej na kapry nebo na klobásy, celým bytem voní cukroví ….anebo právě nazouváte lyže a těšíte se, jak budete svištět z kopce.

Konec obarvených ponožek

Konec obarvených ponožek

Určitě už se vám to také stalo - vyndáte barevné prádlo z pračky a ejhle, kde se vzala, tu se vzala, bílá ponožka…tedy kdysi bílá, teď má podivný odstín růžové a v zásuvce k ní druhou do páru nenajdete, ani kdybyste se rozkrá ...

Nové pračky od Fagoru

Nové pračky od Fagoru

Dřív se v domech stavěly samostatné prádelny, dnes je pračka často součástí kuchyně, pokud je možnost přívodu a odpadu vody, stojí pračka v chodbě či předsíni, a i z koupelen ji vyhání tlak na přeměnu těchto prostor především ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×