Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

plod

Další tvary slova: plod

Červen v zahradě

Červen v zahradě

Konečně se můžeme těšit nejenom ze sluníčka, ale také z květů letniček či prvních sklizní časného ovoce. Protože většina rostlin je již vyseta, vysazena, případně vyjednocena, máme víc času na příjemné lenošení v zeleni zahra ...

Postav dům, zasaď strom

Postav dům, zasaď strom

Tak začíná úsloví, které specifikuje důležité úkoly v životě muže. Pokud jste tedy první úkol -stavbu domu či chatky – splnili, měli byste se s plnou vervou pustit do úkolu druhého, tedy sázení stromů.

ANANAS (<em>Ananas Comosus</em>)

ANANAS (Ananas Comosus)

Ananas je rostlina z čeledi bromeliovitých (bromeliaceae). Pochází z Brazílie. Šlechtěné odrůdy ananasovníku netvoří semena a nebo jen velmi vzácně (1 semeno asi na 10 000 plodů).

Fíkovník (<em>Ficus carica </em>)

Fíkovník (Ficus carica )

Fíkovník je stará kulturní dřevina původem z jihozápadních oblastí Malé Asie. Odhaduje se, že v Mezopotámii se pěstoval již před 4 tisíci lety.

Monstera (<em>Monstera deliciosa</em>)

Monstera (Monstera deliciosa)

Je to dobře známá okrasná rostlina z čeledi árónovitých (Araceae), která je velmi rozšířená a pro svou nenáročnost se často pěstuje v bytech, halách, kancelářích apod.

Rajčenka (<em>Cyphomandra betacea </em>)

Rajčenka (Cyphomandra betacea )

Tato vytrvalá rostlina patří do čeledi lilkovitých (Solanaceae) a pochází z vysokohorských oblastí And, kde roste až do výšky 2000 m.n.m.

Klanopraška čínská (<em>Schizandra   Chinensis</em>)
Dýně zdobí, nestraší

Dýně zdobí, nestraší

O tom, že plody podzimu jsou velmi dekorativní nejen pro své teplé barvy a pěkné tvary, není pochyb. Jestli se vám nebo vašim dětem povedla vyřezat pěkná halloweenská dýně, využijte ji ve dne i ve tmě, protože krásně prozáří ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×