Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dastech: Nerezová zábrana truhlíků

Dastech: Nerezová zábrana truhlíků
Za okno každého domu patří rozkvetlé květiny, které mu dodají ráz a šmrnc. Abyste mohli truhlíky na okenním parapetu bez obav nechat, je třeba je zabezpečit proti nechtěnému pádu. Lze zabezpečit květinové truhlíky proti pádu? Ano, lze - pomocí nerezové zábrany truhlíků.
reklama

Zábrany truhlíků – květiny v bezpečí

Zábrany truhlíků řeší šetrně a bezpečně otázku zajištění okenních květinových truhlíků, aby nepadaly, na trhu je několik provedení zábran truhlíků. Zábrany z kvalitní nerezové oceli je možné instalovat pomocí vrutů na fasádu domu nebo mezi špalety. Nechcete-li zasahovat do nově natažené fasády, použijte zábrany instalované bez nutnosti vrtání při montáži.

Rozkvetlý dům bez vrtání

Tyto speciální zábrany truhlíků jsou konstruovány na základě praktického rozporného systému, lze tedy montáž provést velice jednoduše, stačí zábranu upravit do správné délky a instalovat mezi špalety okna nebo do okapničky. Snadná a šetrná montáž tedy ničím nenaruší exteriér domku. Instalace bez poškození a zásahu do fasády vašeho domu však není jedinou předností, k dalším výhodám zábran truhlíků, kterými rozpěrné provedení vyniká, patří také to, že je vhodné tyto zábrany použít i na zateplenou fasádu.

Spolehlivé zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídní nerezové oceli, která zábranám dodává nejen pevnost a dlouhou životnost, ale také čistý, jednoduchý a přitom elegantní vzhled. Nerezové zábrany truhlíků jsou nenápadné designové prvky, které poskytnou bezpečné útočiště vašim květinám a vy se budete moci těšit z rozkvetlé fasády vašeho domu po celou letní sezónu bez strachu z pádu květinových truhlíků. Díky zábranám truhlíků můžete směle vaše okna oživit květinovou výzdobou, která každou nudnou fasádu promění k nepoznání.

Autor: Dastech (text a foto)

Související články

Stavebnicový systém zábradlí 22  fotek

Stavebnicový systém zábradlí

Lidé, kteří staví a rekonstruují byty či své domy, stojí nejčastěji v závěru dokončování stavby před otázkou, jaké zábradlí pro svoji stavbu vybrat. J ...


Výběr materiálu pro exteriérové zábradlí 5  fotek

Výběr materiálu pro exteriérové zábradlí

Při volbě materiálu zábradlí pro exteriér je třeba dbát zvýšené pozornosti na jeho odolnost a životnost. Dnes již máme k dispozici širokou paletu mate ...


Zábradlí v barvách a čtvercích 7  fotek

Zábradlí v barvách a čtvercích

V současnosti je na trhu k dispozici solidní nabídka běžného kulatého nerezového zábradlí, které požadavky na kvalitu, ekonomiku i estetickou úroveň p ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×