Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM od společnosti Regulus

Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM od společnosti Regulus

Pokud hledáte kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení, pak byste rozhodně neměli minout stánek C14 v hale 4 společnosti Regulus. Ve dnech 20. - 24. 9. 2016 vám na veletrhu FOR THERM poradí nejen s technickým řešením přizpůsobeným konkrétním podmínkám, ale i s dotacemi, aby vám neunikla příležitost pořídit si vhodné a úsporné řešení pro vaše topení za rozumnou cenu.

reklama

Aktuálně Regulus poskytuje sezónní slevy 10 % na akční sestavy tepelných čerpadel. Tyto sestavy obsahují tepelné čerpadlo, tepelnou centrálu pro vytápění i ohřev vody a příslušenství kotelny.

Tepelná centrála (vnitřní jednotka) zaujme elegantním designem a díky kompaktnímu provedení má minimální nároky na prostor. Venkovní jednotka pak překvapí opravdu tichým provozem. Teplá voda se připravuje průtokově, což zaručuje vždy čerstvou vodu bez tvorby zdraví škodlivých bakterií Legionella. K sestavě lze jednoduše připojit solární systém, krbovou vložku s teplovodním výměníkem nebo deskový výměník pro ohřev bazénu. Na pořízení tepelného čerpadla je možné navíc získat dotaci až 127 500 Kč z „kotlíkových“ dotací.

Všechna tepelná čerpadla Regulus se vyznačují vysokým topným faktorem a opravdu tichým provozem. Samozřejmostí je známka kvality Q-LABEL.

O veletrhu FOR THERM

Veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM se v roce 2016 chystá již na své sedmé pokračování. Získání dotací a výběr správného typu vytápění bude nedílnou součástí doprovodného programu a zaměříme se opět i na efektivitu.

Autor: Regulus (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Ekologické vytápění: odpovědnost i úspora (1) 9  fotek

Ekologické vytápění: odpovědnost i úspora (1)

Regulus je specialista na teplo – a to hned dvakrát. Jednak podstatná část produkce společnosti směřuje k tomu, aby nám v našich domech bylo příjemně, ...


K čemu slouží fototermické sluneční kolektory 3  fotek

K čemu slouží fototermické sluneční kolektory

Před pár lety byl svět fascinován možností vyrábět elektřinu ze slunce pomocí fotovoltaických panelů a dokonce se podařilo prosadit v parlamentu vysok ...


Nejlepší instalace solárních systémů 3  fotek

Nejlepší instalace solárních systémů

První solární systémy pro přípravu teplé vody se objevily v 60. a 70. letech minulého století. Impulzem pro rychlý vývoj solárních systémů se stala "p ...


Aby účet za topení nebyl černou můrou 4  fotek

Aby účet za topení nebyl černou můrou

Kdo šetří, má za tři. Přesto platí, že náklady na topení a ohřev vody tvoří k těm největším, které je potřeba pravidelně platit. Každá změna v topn ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×