Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce od SECA Borohrádek na masivní podlahy

Akce od SECA Borohrádek na masivní podlahy

Společnost SECA Borohrádek pro vás připravila speciální předvánoční výprodejovou akci na masivní podlahy Feel Wood z borovice douglasky. Nadělte sobě i svému bytu netradičního Ježíška. Akce trvá do vyprodání zásob.

reklama

Proč masivní podlahu z borovice douglasky?

Douglaska patří do skupiny borovic. Její jádrové žlutavě hnědé až červenohnědé středně tvrdé dřevo má jen malý sklon k praskání a kroucení. Dobře drží tvar a vyniká přirozenou trvanlivostí a odolností proti povětrnostním podmínkám, vůči dřevokaznému hmyzu a hnilobě.

Krásný dárek pro váš domov

Akce se vztahuje na masivní podlahy Feel Wood z borovice douglasky bez povrchové úpravy.

1) Feel Wood podlahovky z douglasky v rozměru 30x220 mm jsou vhodné pro pokládku na rošt, nebo na lepidlo. Podlahovky mají celo obvodově pero s drážku s mikrofází. Kvalita C.

2) Feel Wood podlahovky z douglasky v rozměru 30x198 mm jsou vhodné pro pokládku na rošt, nebo na lepidlo. Podlahy mají celo obvodově pero s drážku s mikrofází. Kvalita AB.

Akce trvá do vyprodání zásob.

Autor: Serafin Campestrini (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Podlahové vytápění a masivní dřevěná podlaha nejdou dohromady? Omyl! 3  fotek

Podlahové vytápění a masivní dřevěná podlaha nejdou dohromady? Omyl!

Poměrně dlouhou dobu zažitý mýtus, že podlahové vytápění není vhodné pod dřevěnou masivní podlahu byl překonán. Skutečností je, že i tento typ podl ...


SECA Borohrádek – palubky, kam se podíváš 31  fotek

SECA Borohrádek – palubky, kam se podíváš

Slovo palubky znají jak řemeslníci, kutilové, tak i laici. Původně jsem si myslel, že mohly být palubky na palubách lodí. Že piráti nebo Kolumbus j ...


Symbolika dřeva a masivních dřevěných podlah FEEL WOOD 6  fotek

Symbolika dřeva a masivních dřevěných podlah FEEL WOOD

Dřevěné masivní podlahy jsou nestárnoucí a nadčasové. Pokud jste i vy rozhodnuti pořídit si domů masivní podlahu, pak jistě budete vybírat mezi kon ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×