Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

KREATIVITA-HOBBY - Veletrh plný tvoření

KREATIVITA-HOBBY - Veletrh plný tvoření
Veletrh pro tvořivé duše KREATIVITA-HOBBY se již podruhé otevře pro návštěvníky ve dnech 30.11.-2.12.2012 na Výstavišti Praha – Holešovice. Představí se vystavovatelé z různých oblastí tvoření – scrapbooking, plstění, kresba, fimo, korálkování, práce se Swarovski crystal, papírové skládání, malování na trička, kreativní tvořivé sady pro děti, razítkování, decoupage, pletení, háčkování, drátkování, pedig, twist art, smaltování, malování na hrnečky, skládačky, hry a mnoho a mnoho dalšího.
reklama

Pro děti a dospělé je denně připraveno více jak 60 workshopů a ukázek tvorby. Nakoupit budete moci materiály, pomůcky či literaturu pro Vaši tvorbu. V Tvořivém Tržišti se představí prodejci se svými handmade výrobky. Mlsné jazýčky čeká domácí pražírna kávy a domácí štrúdly a pamlsky. Pro návštěvníky je připravena soutěž o hodnotné ceny.

 • Ti, co rádi tvoří a pomáhají, mají možnost se přidat k našim projektům, kdy chceme udělat hezké Vánoce dětem, babičkám a dědečkům. Pojďte s námi rozdávat radost.
 • DÁRKIÁDA aneb „Vyrobme šťastné Vánoce“ chce potěšit babičky a dědečky v Domovech seniorů, kteří nikoho nemají a my jim uděláme radost – vyrábíme přáníčka a drobné dárečky.
 • ZDOBÍME STROM … je akce, kdy vyrábíme ozdoby na náš vánoční strom, který rozsvítíme právě v čase Adventu 2.12.2012. Ozdoby, které pošlete či donesete přímo na veletrh pak poputují mezi Domovy dětí a dětská oddělení v nemocnicích.
 • "Tvoření je radost a rozdávat radost nás baví"

  Přijďte se podívat a vyrobit dárek přímo na veletrhu nejen pro naše projekty, ale i pro své přátele a rodinu. Vlastnoručně vyrobený dárek je přece ten nejhezčí.

  Více o našem veletrhu, workshopech a projektech se dočtete na www.kreativita-hobby.cz. Najdete nás také na facebooku KREATIVITA-HOBBY.

  Autor: Kreativita-hobby (text a foto)

  reklama
  reklama

  reklama
  reklama
  reklama

  Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

  © 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
  Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.  © 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
  ×