Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce IKEA – za starý vánoční stromek část peněz zpět

Akce IKEA – za starý vánoční stromek část peněz zpět
Když jsem se po škole přestěhovala do města, byly první Vánoce trochu šok. Kromě davů lidí úplně všude byly na blátě, což je pro holku z podhůří Orlických hor dost nezvyk. A pak ještě po svátcích – kromě běžného nepořádku kolem popelnic a kontejnerů všude vyhozené stromky, oschlé a smutné, se zbytky barevného třepení.
reklama

Stromky před ....a po...

Jasně, v paneláku si z nich ohýnek neuděláte a kamna nebo krb taky k dispozici nemáte, ale stejně mi jich bylo líto. Nejsem příznivcem umělých stromků, ty totiž vůbec nevoní, tak jsme to v paneláku řešili vždycky několika větvičkami. Kamarádka, která měla balkon, si pořídila stromek v květináči a má jej už několik let. No a my teď, když bydlíme v domku, po svátcích stromek zpracujeme na topení.

Ale jak na to, pokud žádnou z těchto možností nemáte a vánoce bez živého stromku si nedovedete představit?

Obvyklé předvánoční reklamní kanonády, které se na nás valí odevšad, jsem se docela dobře naučila ignorovat, ale letos mě jedna zaujala. Na tiskové konferenci IKEA jsme se dozvěděli informaci, kterou předám ráda. Když si letos koupíte vánoční jedličku a po svátcích ji přijdete vrátit, dostanete část peněz zpět. Ptáte se, co má tohle společného s šetrnějším přístupem k životnímu prostředí? Jednoduchá odpověď. Stromky neskončí v popelnicích a kontejnerech, ale budou dále zpracovány. Pokud tedy máte některý z obchodů IKEA blízko a jezdíte tam na nákupy, což takhle vybrat si tam i stromek?

Více o této akci se dozvíte zde.

Autor: Petra (text a foto), Ikea (foto)

Související články

Stojan – kříž na stromeček 6  fotek

Stojan – kříž na stromeček

Vánoce se blíží a stromeček, jejich symbol, zatím odpočívá na balkóně. A vy přemýšlíte, kam s ním, protože stojan na stromeček, který jste použili ...


Stromeček, který neopadá 13  fotek

Stromeček, který neopadá

Máte alergii na silice jehličnatých stromů nebo nechcete kvůli pár dnům ničit živý stromek a ty umělé vám prostě nesmí přes práh? Nebo chcete mít m ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×