Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Kores - Máte čím kreslit?

Kores - Máte čím kreslit?
Začátek školního roku je za dveřmi, sháníme penály, přezůvky, desky na výkresy… a spoustu dalších věcí. Já první školní dny většinou teprve zjišťuju, co jsem zapomněla, ale některé pomůcky obnovujeme každý rok, takže se mohou připravit včas. Určitě bychom neměli zapomenout na tužky a pastelky.
reklama

Do penálu na běžné hodiny i do kufříku s výtvarnými potřebami se budou nejen malým školákům hodit pastelky a tužky Kores. Speciálně pro malé školáky i předškoláky jsou nejvhodnější tužky a pastelky s trojbokým průřezem, který napomáhá správnému úchopu a vedení tužky. Pastelky se vyrábějí v balení od 6 až do 36 ks, nejobjemnější varianta nabízí i dvě exkluzivní metalické barvy – stříbrnou a zlatou. Ve stejném desénu a také s trojbokým průřezem můžeme pořídit i voskové pastely, které děti rády používají.

Aby školáky bavila výtvarka i prvouka a nestýskalo se jim po jejich pohádkových kamarádech, můžeme jim pořídit tyčinkové lepidlo s obrázkem oblíbených postaviček z Večerníčka. Lepidlo v tyčince je bezpečné, protože neobsahuje rozpouštědla a je absolutně netoxické. Dětem se dobře používá, nezašpiní se jím tak snadno, jako když vytlačují lepidlo z tuby a pokud už se tak, stane, nic vážného se neděje, jednoduše se z věcí vypere a z rukou umyje. Tyčinky mají vylepšený vysunovací mechanismus a speciální vzduchotěsné víčko, díky němuž nevysychají. Můžeme je s klidným svědomím nakoupit i do zásoby, protože mají životnost tři roky.

A pokud máte pocit, že máte výtvarných potřeb dost, podívejte se na článek o technice, zvané enkaustika, který pro vás připravila naše kolegyně a možná si půjdete koupit další voskovky, tentokrát pro sebe.

Chystáte výtvarné potřeby pro celou třídu nebo družinu? Podívejte se na www.kores-praha.cz, najdete zde ještě další výrobky, které se při tvoření určitě hodí.

Autor: PePa (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Pastelky a kouzelné lepidlo nejen pro školáky 12  fotek

Pastelky a kouzelné lepidlo nejen pro školáky

Máte také doma budoucího školáka, nebo se už perete s písmenky a násobilkou? Prázdniny utečou co by dup a shánět některé věci do školy na poslední chv ...


Od akvarelových pastelek až po extra silnou lepicí gumu 13  fotek

Od akvarelových pastelek až po extra silnou lepicí gumu

Společnost Kores přinášející produkty z oblasti kancelářských a školních pomůcek s ohlašujícím se jarem opět servíruje sadu svých novinek, mezi nimiž ...


Malá škola malování akvarelovými pastelkami 4  fotek

Malá škola malování akvarelovými pastelkami

Chcete-li si vy či vaše děti rozšířit umělecké vyjadřovací prostředky, vyzkoušejte akvarelové pastelky, s nimiž docílíte dosud nevídaných výsledků. Tr ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×