Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Korado vás zve na veletrh AQUA-THERM 2009

Korado vás zve na veletrh AQUA-THERM 2009
V rámci největšího českého veletrhu o vytápění AQUA-THERM Praha 2009 si vás v termínu od 24. do 28. listopadu dovoluje firma Korado a. s. pozvat k návštěvě své expozice, kterou najdete v hale 3, stánek č. 316.
reklama

Mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua - therm Praha hostí každý rok přes 400 firem z celého světa a průměrně projde jeho branami přes 40 000 návštěvníků. Z veletrhu zaměřeného převážně na odborníky se v posledních letech stala akce hojně navštěvovaná také širokou laickou veřejností, která zde hledá informace o nízkoenergetické výstavbě a úsporách za teplo, plyn a vodu.

Firma Korado si pro vás připravila nejnovější nápady v oblasti vytápění a především řešení pro rekonstrukce otopných soustav v bytových domech.
Expozici této firmy najdete na stánku č.316 v hale 3.

Autor: Korado (text a foto)

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×