Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Knauf Insulation Vás zve na veletrh Střechy Praha

Knauf Insulation Vás zve na veletrh Střechy Praha
Firma Knauf Insulationsi vás dovoluje pozvat na prezentaci svých produktů určených do šikmých střech. Přijďte se blíže seznámit s ECOSE Technology na 13. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha, který se koná ve dnech 27. - 29. 1. 2011 v Průmyslovém paláci v Praze (levé křídlo), stánek č. 101.
reklama

Veletrh Střechy Praha, který je zaměřen na střešní krytiny, materiály, doplňky, izolace, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech, se každoročně koná na konci ledna v Praze. Nabízí svým návštěvníkům velmi bohatý doprovodný program, který tvoří především odborné přednášky, semináře a diskuze k tématům týkajícím se střešních krytin, zateplování, střešních oken, dřevostaveb, ale i úspor energií.

Součástí doprovodného programu veletrhu je i přednáška aplikačního specialisty firmy Knauf Insulation, pana Milana Pokrivčáka na téma Minerální izolace v různých systémech zateplení budov, která se koná ve čtvrtek 27. 1. 2011 v sále I od 15:10 hod.

Knauf Insulation je světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou účinnost, zvukovou a požární odolnost nových a rekonstruovaných domů, obchodních budov a průmyslových objektů.

Knauf Insulation je samostatnou divizí společnosti Knauf. Na českém trhu působí Knauf Insulation od roku 2005. Izolační materiály ze skelné vlny vyrábí v nově otevřeném závodě v Průmyslové zóně Krupka u Teplic .

Více informací naleznete na www.knaufinsulation.cz.

Autor: Knauf Insulation (text), Knauf Insulation, Dagmar (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×