Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce KNAUF: Izolace pro šikmé střechy UNIFIT

Akce KNAUF: Izolace pro šikmé střechy UNIFIT
Obchodní partneři, realizační firmy i kutilové, kteří si nyní koupí ekologickou izolaci pro šikmé střechy UNIFIT, mohou sbírat pořádně mastné odměny. Knauf Insulaton v těchto dnech spustil akci „Namasti si kapsu“. Po registraci na webových stránkách může každý, kdo zakoupí minerální izolaci pro šikmé střechy sbírat body a ty pak proměnit za uzenářské pochoutky.
reklama

Minerální vlna UNIFIT od Knauf Insulation je díky svým vlastnostem vyhledávaným materiálem pro zateplení šikmých střech. V ČR patří šikmá střecha mezi nejběžnější typ střešní konstrukce. Je to dáno nejen tradicí českého stavitelství, ale také možností využití podkrovního prostoru domu.

„Namasti si kapsu" proběhne již podruhé. Podzim je tradiční doba, kdy lidé začínají myslet na úspory za vytápění. Rozhodují se pro zateplení a střecha je místem, kudy uniká tepla nejvíc. Akcí vychází společnost Knauf Insulation vstříc realizačním firmám, velkoobchodníkům a zapojit se mohou i kutilové, kteří se rozhodli zateplit střechu svépomocí. Na každého čekají lákavé odměny, které se budou hodit na tuhé zimní dny.

Izolace pro šikmé střechy UNIFIT

Minerální izolace ze skelných vláken řady Knauf Insulation UNIFIT s technologií ECOSE splňuje ty nejnáročnější požadavky na moderní izolační materiály. Tepelněizolační vlastnosti dosahují nejlepších hodnot na trhu. Materiál má nejvyšší třídu reakce na oheň A1 a třídu zvukové pohltivosti A. Stavitelé zase ocení vysokou tuhost, která nevyžaduje dodatečné přikotvení či přichycení. Díky povrchu s pravidelným rastrováním se také snadno řeže. Méně práší, je bez zápachu a komprimované balení usnadňuje manipulaci a transport.

Vlnou UNIFIT je možné zateplit prostory nad krokvemi, mezi krokvemi i pod nimi, a to i kombinovaně. Všechny tři kombinace zateplení jsou vhodné a mohou dosahovat různých stupňů tepelněizolačních, zvukověizolačních a požárněbezpečnostních vlastností.

Pravidla akce Namasti si kapsu

Každý zákazník, který v období od 24.10.2011 do 9.12.2011 nakoupí izolaci pro šikmé střechy UNIFIT od Knauf Insulation, se může registrovat na stránkách www.namastisikapsu.cz kde si vytvoří vlastní účet. Zde pomocí jednoduchého formuláře může evidovat zakoupené role a sbírat body. Za každé balení izolace UNIFIT 032 a 035 získá jeden bod, za dvě role UNIFIT 037 a nebo 039 pak také jeden bod. Každých 35 nasbíraných bodů znamená odměnu v podobě maxi salámu (výběr z několika druhů). Za 55 - 70 bodů může každý získat dárkové balení salámů a klobás.

Snadno a navíc ekologicky

Produkty Knauf Insulation jsou vyráběny z obnovitelných, hojných anebo recyklovaných zdrojů. Příkladem je dřevo v dřevěné vlně, kámen v kamenné minerální vlně, nebo recyklované sběrné sklo u skelné minerální vlny. Světově unikátní technologie pojiva ECOSE® Technology používaná při výrobě skelné vlny Knauf Insulation je založena na rychle obnovitelných materiálech namísto petrochemického základu. Izolace vyrobená s touto technologií neobsahuje žádné formaldehydy, fenoly, akryláty ani žádná umělá barviva či bělidla a zanechává tak nižší ekologickou stopu.

Více na www.knaufinsulation.cz.

Autor: Knauf Insulation (tisková zpráva)

Související články

Přirozeně lepší pocit 6  fotek

Přirozeně lepší pocit

Asi každého stavebníka, nebo zájemce o stavění budoucího bydlení zajímá, jak co nejlépe zateplit stěny a střechu svého domu. Jednoduše a s velmi dobrý ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×