Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na Agro CS na veletrh For Garden

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na Agro CS na veletrh For Garden

Blíží se jaro, které už všichni nedočkavě vyhlížíme. Čeká nás jarní údržba trávníku, starost o záhonky a výzdoba oken a balkonů květinovými truhlíky. Chcete znát novinky letošní sezóny pro domov a zahradu? Přijďte se podívat na 9. ročník veletrhu FOR GARDEN a dozvíte se, jaké novinky si pro vás připravila pro letošek společnost Agro CS.

reklama

Od 19. do 22. března v Pražském výstavním areále v Praze Letňanech probíhá 9. ročník veletrhu FOR GARDEN, který se týká zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně.

Na stánku č. D 13 v hale 1 se na vás těší zástupci firmy Agro CS, kteří vám nabídnou spoustu tipů a užitečných pomocníků pro péči o zahradu.

Máte holá místa v trávníku? Pořiďte si náplast!!

FLORIA Trávníková náplast 3 v 1 je ideální pomocník na opravu vzhledu Vašeho trávníku. Pokud se Vám objevují po zimě lysiny nebo je trávník nějakým způsobem poškozen, je použití tohoto připravku nejjednodušším a nejrychlejší způsobem opravy. Jedním krokem poškozené místo snadno opravíte. Za velmi krátkou dobu Vám vyroste na poškozeném místě nový odolný trávník. Tento prostředek je vyroben z prémiového kokosového substrátu, semen rychle klíčících trav a dlouhodobě působícího hnojiva. Všechny složky společně zajistí semenům trav ideální prostředí pro jejich rychlé klíčení a růst.

O společnosti

Výrobní a obchodní program Zahradní divize je v současné době nejrozsáhlejší činností, kterou se společnost AGRO CS zabývá. Mezi její pilíře patří: substráty (pro hobby i profi trh), minerální hnojiva, organická hnojiva, organominerální hnojiva, krystalická a kapalná hnojiva, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka a ostatní dekorační materiály. AGRO CS má výhradní zastoupení hobby balení hnojiva Kristalon pro Českou republiku. Mezi nejnovější projekty patří největší trávníková školka v tuzemsku, kde pěstujeme několik druhů trávníkových kobercůa ucelená řada výrobků pro ekologicky šetrné pěstování.

Autor: AGRO CS (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na novinky v péči o zahradu! 3  fotek

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na novinky v péči o zahradu!

Těšíte se na jaro, na rozkvetlé záhony a měkoučký koberec trávníku na vaší zahradě? Chcete se co nejlépe postarat o záhony nebo přemýšlíte, jak ozvláš ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×