Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nářadí AEG aneb Inspirace pro výběr vánočních dárků

Nářadí AEG aneb Inspirace pro výběr vánočních dárků
Vymyslet zajímavý dárek pod stromeček, to už chce trochu zapřemýšlet. A což teprve dárek pro manžela či dědečka. Kupovat stále dokola pěnu na holení a novou košili, to také omrzí. Zkuste jednou pro změnu koupit něco, co bude ve finále užitkem i pro vás samotné. Co třeba kvalitní nářadí? Aku nářadí se hodí do každé malé dílny i na zahradu, ovšem elektrické ruční nářadí AEG ohromí nejednoho muže. AEG garantuje opravdovou spolehlivost a řadu dalších užitečných vlastností.
reklama

Multifunkční nářadí

Toto je jistě sen každého kutila. S jedním nářadím provádět většinu úkonů. S multifunkčním nářadím BWS 12C totiž můžete řezat, brousit, vyřezávat, škrábat, vrtat, šroubovat. Jednotlivé nástavce vyměníte bez použití dalšího nářadí, ovládáte jednou rukou. Co víc si přát. BWS 12C vyvrací názor, že aku nářadí je vhodné jen pro víkendové řemeslníky. Kvalitní 1,5 Ah Li-ion baterie zvládne stejnou práci, jako elektrické nářadí.

Nástavce a jejich použití

BWS 12C-RAD - vrtačka

BWS 12C-RAD je koutová vrtací a šroubovací hlava. S touto hlavou získáváte plnohodnotnou vrtačku. Umožňuje vrtat do dřeva, kovu i plastu. Je vhodná pro vrtání a šroubování v těžko přístupných místech, jako např. mezi nosníky, v kuchyňských linkách a skříňkách, v elektrorozvaděčích. Průměr vrtání do dřeva/oceli je 18/10 mm.

BWS 12C-MT - bruska

Potřebujete-li vyřezávat, brousit či škrabat, pořiďte si multifunkční hlavu BWS 12C-MT. Nyní můžete brousit těžko přístupné plochy, pilovat v jedné rovině se stěnou, řezat laminátové podlahy, odstraňovat barvu či maltu z povrchů. Použití do dřeva i kovu. Zkrátka univerzální nástavec.

BWS 12C-JS - přímočarka

Hlava na přímočaré řezání má název BWS 12C-JS. Tento typ není vůbec potřeba představovat. Přímočarku znají všichni zruční kutilové, jen jí mají doma jako samostatný nástroj. Ale nenechte se mýlit. I zde se jedná opět o výměnný doplněk k základnímu tělu. Řezat lze do 40 mm dřeva a do 6 mm u kovu. Odsávání prachu pak zajistí čistou linii řezu. Šavlovou pilu vytvoříte nasazením hlavy BWS 12C-RH. Její celokovová převodovka zajistí maximální trvanlivost, robustní, kovová patka zas přesné vedení.

BWS 12C-IR - ráčna

Je-li třeba utahovat nebo povolovat šrouby, stačí nasadit ráčnovou hlavu BWS 12C-IR a máte aku ráčnový klíč s 3/8´´ šestihranným sklíčidlem. Jsou-li šrouby nebo matice opravdu silně zataženy, pomůže rázová hlava BWS 12C-IH. Je vhodná pro nároční "Heavy Duty" šroubovací aplikace. Používá se pro šroubování na těžko přístupných místech. Sklíčidlo je 1/4´´ šestihranné.

BWS 12C-HH - kladivo

Je-li třeba zatloukat hřebíky v místech, kde se nelze rozmáchnout kladivem, tam je ideálním pomocníkem hlava BWS 12C-HH Tato kladivová hlava je určena pro maximální velikost hřebíků 3,1 x 80 mm. Přibíjí hřebíky rychle a bez jakékoliv námahy. Nepoškodí obrobek na nepřístupných místech. Použít lze u prahů i rámů dveří, k zatloukání hřebíků pod podlahovými deskami, k upevňování kabelových spojek i stropních nosníků.

Jestli jste dobře počítali, pod názvem multifunkční BWS se skrývá celkem 7 různých nářadí. V začátku stačí zakoupit pohon s akumulátory, nabíječkou a brašnou a k tomu šroubovací hlavu. Při prvním seznámení s nářadím se váš protějšek zamiluje a hnedle máte zajištěné dary na následující dvoje narozeniny i svátky. A pokaždé budete pochváleni za vynikající kup. A spokojenost je základem dobře odvedené práce.

Veškeré podrobné informace najdete na www.aeg-powertools.cz.

Autor: Pavla (text), AEG (foto)

Související články

Skončila soutěž o aku nářadí Ryobi 7  fotek

Skončila soutěž o aku nářadí Ryobi

Vzít vrtačku a vrtat s ní kdykoliv a kdekoliv bez ohledu na přívod elektrické energie - to v dnešní době již nepředstavuje neřešitelný problém. Aku vr ...


Kombinovaná kladiva 5  fotek

Kombinovaná kladiva

Protože drtivá většina bytů a domů v ČR je postavena z cihel, tvárnic, panelů, litého betonu či jiných, velmi odolných a pevných materiálů, vzniká oby ...


Elektrická kladiva AEG 11  fotek

Elektrická kladiva AEG

Při rozhodování, který typ kladiva koupit, je důležité vědět, zda budete vrtat i do dřeva, kovů či plastů, tedy do materiálů, kde se příklep nepoužívá ...


Úhlové brusky 14  fotek

Úhlové brusky

Elektrická úhlová bruska patří k nejpoužívanějšímu typu elektrického ručního nářadí. Důvod je nasnadě. Díky rozmanitosti příslušenství lze úhlovou ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×