Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Inspirace pro vaši novou koupelnu

Inspirace pro vaši novou koupelnu
Všem čtenářům a uživatelům nabízíme jedinečné inspirace pro realizaci koupelen, balkonů, teras, kuchyní a všech dalších prostor, kde je potřeba pokládat dlažby nebo lepit obklady.To vše nabízí stavebniny Raab Karcher.
reklama

Na trh přichází nový katalog koupelen pro rok 2010 a 2011. Aktuálně se určitě jedná o nejkomplexnější a zejména nejpřehlednější katalog koupelen na českém trhu. Naleznete zde široký sortiment obkladů a dlažeb pro interiér i exteriér od mnoha domácích i zahraničních výrobců. Nabídku doplňují dekorační prvky i ukázky realizací, které vám mohou poskytnout zajímavou inspiraci. Celý katalog je rozdělen do šesti samostatných kapitol: čtyři jsou věnovány obkladům a dlažbám, dvě další stavební chemii respektive interiérům. Proto katalog nabízí také dveře, spárovací hmoty, lepidla na dlažby, izolační tmely a hydroizolace.

Katalog pro vás připravil největší distributor stavebních materiálů – Raab Karcher, provozující u nás 50 prodejen se stavebními materiály. Stoprocentní servis je samozřejmostí. Jeho součástí je služba 3D grafického návrhu vaší nové koupelny. Tato vizualizace vám nabídne ucelený pohled na plánovanou realizaci projektů ještě před tím, než si materiály zakoupíte. Ve většině prodejen také máte možnost vidět ukázku vybraných materiálů ve vzorkovnách či výstavkách, vždy tedy budete kupovat to, co opravdu bude splňovat vaše představy o finální podobě vašeho interiéru.

Pevně věříme, že se pro všechny čtenáře stane nový katalog koupelen výraznou inspirací, která jim pomůže při výběru všech potřebných materiálů pro realizaci jejich nápadů.

Nechte si zpracovat 3D návrh vaší koupelny!

Proč vizualizace?

Ideálním naplnění představ toho, jak má prostor vypadat, je vizualizace ve 3D. Zde máte možnost vidět prostor před realizací, popřípadě i v několika variantách. Pomůže vám s odpovědí na otázky, zda zvolené barevné kombinace budou ty správné, jestli je možno použít vanu rohovou či klasickou, nebo zda půjde do místnosti umístit pračka, skříňka popřípadě jiné doplňky.

Co je k tomu zapotřebí?
 • Stavební plán (půdorys) nebo náčrt místnosti s rozměry zdí, přizdívek, oken a dveří.
 • U podkrovních koupelen také sklon střechy s rozměry zkosení.
 • Pokud máte pevně dané vývody na vodu a na odpad, je třeba uvést i jejich umístění.
 • Seznam produktů v případě, že už máte výběr obkladů, sanitární techniky a dlažby hotový.

  Průběh zpracování vizualizace

  • Pokud si s výběrem obkladů a dlažby nejste jisti, naši specializovaní prodejci vám na vzorkovně pomůžou s výběrem jak obkladů a dlažby, tak i zařizovacích předmětů.
  • Vizualizaci vám můžeme vypracovat podle vašich představ, případně návrh řešení pokládky podle grafika, který váš návrh bude zpracovávat.
  • Hotový návrh vám pošleme e-mailem
  • Po odsouhlasení vizualizace vám můžeme zpracovat i cenovou nabídku s výpisem použitých materiálů, jako podklad pro objednávku.

  NOVINKA!Novinkou v nabídce grafických návrhů je i zpracování fotorealistické vizualizace.Kontaktujte nás ve všech prodejnách RK.

  Více naleznete na www.staviva.cz

  Autor: Raab Karcher (text a foto)

  Související články

  Dvě koupelny nejsou zbytečný luxus 6  fotek

  Dvě koupelny nejsou zbytečný luxus

  V početnější rodině asi každý zažil nepříjemnou chvilku, v níž nutně potřeboval do koupelny nebo na WC, které ale již okupoval někdo jiný. Proto není ...


  Co vás zajímá před rekonstrukcí koupelny 3  fotek

  Co vás zajímá před rekonstrukcí koupelny

  V našich diskusích se některé otázky opakují poměrně často. Rozhodli jsme se proto oslovit odborníky z partnerských firem a požádat je o odpovědi n ...


  Stavebniny na síti 1  fotek

  Stavebniny na síti

  Dnes můžete na internetu koupit téměř cokoliv, od špendlíku po bagr. Na druhé straně musíte vynaložit dost času, než najdete to, co opravdu potřebujet ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
0
zápach z odpadu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Válek Richard
0
Romana Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Romana
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×