Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

IMESTA spol. s r.o.

Výroba a prodej stavební chemie. Vyrábíme fasádní barvy, barvy na kov a pozink, zpevňovače kamene, silikonové hydrofobizace, přípravky pro restaurátory a ekologické nátěrové hmoty. Provádíme sanace staveb - sanace vlhkého zdiva - tlakové injektáže – průzkumy – projekty – realizace.

IMESTA spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako ryze česká společnost. Svým vznikem navázala na dlouholeté zkušenosti zakládajících společníků v oblasti vývoje výrobků stavební chemie. Od počátku bylo cílem firmy IMESTA spol. s r.o. vyrábět a dodávat na trh výrobky pro zákazníky oceňujicí kvalitu nabízených produktů.

Vodou ředitelné nátěrové hmoty byly mezi prvními výrobky, které IMESTA uvedla na trh. Například vodouředitelný nátěr na čerstvý neoxidovaný pozinkovaný plech, prodávaný v současnosti pod obchodním názvem IMESTOL COLOR nebo antikorozní reaktivní základová barva na rez, ocel a barevné kovy ANTICOR PLUS. Postupně se sortiment rozšířil i o silikonové impregnace a přípravky pro restaurování památek. Například hydrofobizační roztok IMESTA IW 290 a zpevňovač kamen IFEST OH.

Nabídka firmy IMESTA aktuálně obsahuje více než 30 výrobků stavební chemie. Mezi ně patří barvy pro stavební aplikace, silikonové prostředky pro ochranu staveb, stěrkové hmoty, tmely, vápenné fasádní barvy FRESCOL, injektážní mikroemulzní prostředek proti vzlínající vlhkosti IMESTA IW 550 a další speciální výrobky. Vyráběné barvy je možno tónovat v 850 odstínech podle vzorníku IMESTA a také v dalších odstínech podle vzorníků RAL a NCS. Od roku 2000 má firma aplikační skupinu pro diagnostiku a sanaci vlhkého zdiva.

Kontakt

Dřevčice 9
Dubá, pošta Doksy

E-mail: info@imesta.com
Web: www.imesta.com
Telefon: 487 870 419
Fax: 487 870 886

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×