Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

HUE Black and White – stylová hra s černou a bílou aneb moderní svítidla

HUE Black and White – stylová hra s černou a bílou aneb moderní svítidla

Když se řekne HUE Black and White, fajnšmekry nejčastěji napadne, že jde o whisky. Jednoduchá zkratka, ale my vám nabídneme něco jiného – také pro labužníky, i když zrovna nepůjde o chuťové buňky. Moderní svítidla s vyspělou technologií a nadčasovým designem.

reklama

Moderní domácnost si žádá moderní osvětlení

Systém Philips HUE už jsme si představili, jedná se o plně dálkově ovladatelné a nastavitelné světelné LED zdroje. Pokud jste už některé z nich vyzkoušeli, víte o čem je řeč.

HUE svítidla Philips s integrovanými LED zdroji v černé a bílé variantě budou slušet modernímu i klasickému interiéru a jejich ovládání bude hračkou pro každého člena domácnosti.

Čemu podřídit výběr osvětlení

U svítidel si vybíráme podle typu a tvaru, buď s LED, GU10 nebo E27 zdroji, podle toho, který z nich je v daném svítidle. Měnit zabarvení světla umí každé z těchto svítidel, tím není výběr nijak omezen, záleží jen na nás, které svítidlo se nám líbí. Design svítidla by měl charakterem být buď solitérem našeho zařízení, nebo jej vhodně a decentně doplňovat, určitě nesmí v pokoji ani třeba v předsíni či kuchyni působit jako „pěst na oko“.

Paleta svítidel s LED zdroji je široká

V rodinách dekorativních svítidel z řady Black and White si vybere snad každý. Potřebujete závěsné svítidlo či se vám hodí spíše raději přisazené? Anebo potřebujete zkombinovat obojí? Tak to si vyberte z rodiny FAIR a STILL. Závěsné lustry a přisazená svítidla s pravidelnými kruhovými tvary nebo raději mírně zaoblená – co se vám lépe hodí a více líbí. Co se týká technických parametrů, můžete zvolit teplé nebo studené bílé světlo i různou intenzitu podle typu činnosti, ke které svítidlo zrovna potřebujete.

CHER nebo BEING? Co se vám líbí víc?

Kombinujte svítidla z jedné rodiny

Chcete výrazný závěsný lustr? Máte-li pro něj dost prostoru, zvolte Cher se čtyřmi přednastavenými mody osvětlení pro různé činnosti: chladná bílá pro povzbuzení, jasná bílá pro koncentraci. Teplé bílé světlo na čtení a hřejivé měkké světlo pro relaxaci. Stejné přednastavené mody nabízí i přisazená výrazná svítidla Being a můžete si je opět vybrat buď v bílé nebo v černé. využijete je nejen v pokojích, ale i v hale, předsíni nebo kuchyni.

Pillar a Runner - rodiny bodových zdrojů, které se skvěle kombinují

Mate raději bodové světlo nenápadnějšího vzhledu? Tak to je pro vás to pravé rodina svítidel Pillar nebo Runner. Zkombinujte svítidla podle potřeby, buď zdvojené či jednoduché Pillar, nebo světelnou rampu se třemi či dvěma zdroji s nastavitelným směrem osvětlení a k tomu přisazená svítidla s jedním zdrojem, která použijete na strop či na stěnu. Nastavitelná teplota bílé barvy světla a možnost plynulého stmívání dělají z těchto svítidel obrazně i doslova diamanty při zařizování vašeho bytu či domu.

Podívejte se na širší výběr na stránkách LEDKO, zde najdete celý sortiment svítidel HUE.

Autor: Pavel Kutil Zeman, HobbyPRstudio (text), Philips (foto)

Klíčová slova:


Související články

Představujeme Philips HUE systém - moderní ovládání světel 30  fotek

Představujeme Philips HUE systém - moderní ovládání světel

Bez světla, tedy přesněji, bez správného osvětlení se neobejdeme doma, na zahradě, ani v práci. Výběr nejrůznějších svítidel, způsobů ovládání i zd ...


LED barvy – kouzlete s atmosférou 4  fotek

LED barvy – kouzlete s atmosférou

O velkých možnostech LED diod jsme na stránkách Českého Kutila již psali. I když většina lidí má produkty LED v povědomí jako orientační a dekorati ...


Lampička jako ze sci-fi filmu? Najdete ji v nabídce LEDKO 16  fotek

Lampička jako ze sci-fi filmu? Najdete ji v nabídce LEDKO

Pomalu ale jistě jsou na obzoru vánoce a vy možná přemýšlíte, jakým dárkem udělat radost svému teenagerovi nebo menšímu dítku. Máme pro vás tip, kt ...


Osvětlení zrcadel, obrazů i šaten 15  fotek

Osvětlení zrcadel, obrazů i šaten

Osvětlit zrcadlo či niku v předsíni nebo oblíbený obraz není tak jednoduché. Nejlépe to zvládnou bodová svítidla a osvětlení s pohyblivými rameny. ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×