Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Hrajte o pohlcovače vlhkosti Ceresit

Hrajte o pohlcovače vlhkosti Ceresit
Spoustu lidí trápí vlhkost v bytě či na chalupě. Zvýšená (ale i snížená) vlhkost může poškodit zdraví. Nadměrná vlhkost navíc škodí také nábytku, uskladněnému oblečení, podlahovým krytinám či stěnám. Příliš vysoká vlhkost zvyšuje riziko vzniku alergických a revmatických onemocnění. V dnešní soutěži budete hrát o pohlcovače vlhkosti od společnosti Henkel. Takže výhrou pro vás nebude jen samotný produkt, ale i zdraví vaše i vaší rodiny. A za to už stojí soutěžit, co říkáte?
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na
tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o
10 balíčků Ceresit STOP vlhkosti.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila a partnerské firmy této soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete
na www.stop-vlhkosti.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. cena: 10 balíčků Ceresit STOP vlhkosti

Balíček obsahuje: CSV přístroj 450g, CSV náhradní tablety 2x450g, Ceresit STOP plísni 500ml a Ceresit STOP vlhkosti absorpční sáčky 2x50g.


Ceresit Stop vlhkosti přístroj 450g a náhradní tablety 2x450g
Revoluční systém pohlcování nadměrné vzdušné vlhkosti a zápachu s okamžitým účinkem. Funguje na principu samovolného pohlcování vzdušné vlhkosti a zápachu prostřednictvím absorpčních tablet bez potřeby elektrické energie. Používáním pohlcovače dosáhnete snížení vlhkosti na ideální hodnoty. Vhodný do všech prostor.


Ceresit Stop plísni 500ml
Odstraňuje plísně a bakterie. Do koupelny, sprchového koutu, bazénu, sklepa či kuchyně.


Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky 2x50g
Pohlcovač vlhkosti pro malé uzavřené prostory. Do zásuvek, šatníku, botníku nebo automobilu.

Termíny soutěže

Start: 1. 2. 2013
Uzávěrka: 1. 3. 2013
Slosování výherců: 4. 3. 2013
Zveřejnění výherců: 9. 3. 2013
Odeslání cen: nejpozději do 31. 3. 2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Henkel a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Henkel.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá společnost Henkel.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Henkel nabízí na celém světě své přední značky a technologie ve třech oblastech: Laundry & Home Care (Prací a čisticí prostředky), Beauty Care a Adhesive Technologies (Lepidla a technologie).

Zaujímá se svými celosvětově známými značkami jako Persil, Schwarzkopf a Loctite čelní tržní pozice jak v oblasti spotřebního zboží, tak zboží pro průmyslové aplikace. Již více než 75 let je název Henkel synonymem inovace, prvotřídní kvality a nejvyšší úrovně odborných znalostí v oblasti lepidel pro domácnost, školní i kancelářské využití. Po celém světě lze nalézt název firmy Henkel a její značkové výrobky, které se v daných kategoriích a oblastech těší vysoké popularitě a důvěře. Naše produkty se řídí společným mottem: Henkel vám usnadní život.

Více na www.henkel.cz.


Autor: Pavla (text), Henkel (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Skončila soutěž o pohlcovače vlhkosti Ceresit 3  fotek

Skončila soutěž o pohlcovače vlhkosti Ceresit

Všichni již víte, co může způsobit za škody na našem zdraví nadbytečná vlhkost. Proto jste se jistě také zúčastnili naší soutěže o 10 balíčků Ceresit ...


Výherci pohlcovačů vlhkosti Ceresit 3  fotek

Výherci pohlcovačů vlhkosti Ceresit

Soutěžili jste s námi o 10 balíčků Ceresit STOP vlhkosti od společnosti Henkel? Víte z minulého článku, že jste odpovídali správně? Pak jste jistě zvě ...


Nechte plíseň za vaším prahem 5  fotek

Nechte plíseň za vaším prahem

Kuchyně, koupelna, roh za skříní nebo dokonce za postelí, všude na těchto místech se mohou vyskytnout plísně. Plesnivé mapy nejsou jen neestetické, al ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×