Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Hrajte o podkrokevní systém Xtratherm

Hrajte o podkrokevní systém Xtratherm
Opět nastalo období, kdy si víc než kdy jindy uvědomujeme, že budeme muset zateplit střechu či dům, protože nám neustále stoupají náklady na energie. Společnost PAMA, která je partnerem dnešní soutěže, ve svém sortimentu nabízí nadkrokevní i podkrokevní tepelné izolace Xtratherm. A o podkrokevní systém budeme dnes soutěžit.
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o podkrokevní systém Xtratherm UniPIR.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila a partnerské firmy této soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete
na www.nadkrokevne.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: 20m2 podkrokevního systému Xtratherm UniPIR

2. cena: 10m2 podkrokevního systému Xtratherm UniPIR

3. cena: 5m2 podkrokevního systému Xtratherm UniPIR

Xtratherm UniPIR Al/podkrokevně je tepelně izolační systém izolace půdních vestaveb, podlah a bungalovů založená na PIR bázi. Xtratherm UniPIR Al/P je oboustranně kašírován ve vrstvené Alu kraft hliníkové folii s funkcí parozábrany. Je vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce či dodatečné zlepšení tepelně izolačních vlastností obalu budovy.

Ceny, o které soutěžíte

4. – 6. cena: dárkové balení Irské whisky JAMESON 0.7l

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 23. 11. 2012
Uzávěrka: 4.1.2013
Slosování výherců: 5.1.2013
Zveřejnění výherců: 10.1.2013
Odeslání cen: nejpozději do 10. 2. 2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy PAMA, a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou partnerské firmy.
  • Po slosování budou ceny výhercům doručeny přepravcem.
  • Ceny odesílá PAMA, a.s.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost PAMA, a.s. nabízí kvalitní a prověřené materiály od předních evropských výrobců. Zaměřuje se na oblast lehkých sklolaminátových střešních krytin a prosvětlovacích profilů, polykarbonátových komůrkových a plných profilů a nadkrokevních tepelných polyuretanových izolací šikmých střech rodinných domů.

Společnost PAMA, a.s. byla v roce 1993 založena jako ryze obchodní společnost, která se soustředila na dovoz a další distribuci stavebních materiálů, především lehkých střešních krytin. Spolu s vývojem stavebního sektoru v ČR se společnost profiluje až do podoby, kdy zaměstnanci společnosti PAMA, a.s. jsou schopni nabídnout ucelené řešení stavební problematiky z oblasti zemědělské, průmyslové, ale i občanské výstavby.

V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty. Materiály jsou dodávány nejen na tuzemský trh, ale prostřednictvím předních českých firem i na zahraniční trhy.V roce 2009 společnost výrazně rozšiřuje stávající nabízený sortiment o výrobní řadu tzv. hobby produktů střech a přístřešků.

www.nadkrokevne.cz


Autor: Pavla (text), PAMA (foto)

Související články

Výherci soutěže o podkrokevní systém Xtratherm 3  fotek

Výherci soutěže o podkrokevní systém Xtratherm

Vánoce utekly jako voda a přesto pro vás máme připravenou ještě jednu nadílku. Odborná porota vylosovala výherce soutěže o podkrokevní tepelnou izolac ...


Nové tepelně izolační materiály nabízejí zajímavá řešení 15  fotek

Nové tepelně izolační materiály nabízejí zajímavá řešení

Ve stavebnictví se několikrát do roka objevují nové materiály, které mají lepší parametry než ty dosavadní. Také v oboru tepelných izolací se podař ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×