Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tipy na vánoční dekoraci – IKEA

Tipy na vánoční dekoraci – IKEA
Obchodní domy IKEA začaly nabízet již v listopadu vánoční sortiment, aby se zákazníci mohli včas připravit na nejhezčí svátky v roce. Pod jednou střechou zde najdou spoustu inspirací na dárky i vánoční dekorace.
reklama

Snadná proměna domova na Vánoce

„Snadná proměna domova“ je tento rok hlavním mottem. V zimním období je vhodné použít v interiéru teplé barvy jako například červenou. Červená barva je proto významně zastoupena v sezonním sortimentu lampiček, světelných dekorací, svícnů či dalších výrobků. Atmosféru v pokoji dokáže krásně změnit vhodně vybraný bytový textil. V oddělení textilu se nabízí služba ušití ubrusů a závěsů na přání za 10 Kč za metr ušitého materiálu. Nový vánoční sortiment zahrnuje různé typy svícnů, balicí papíry, stuhy a jmenovky i energeticky úsporné světelné dekorace. Právě vánoční dekorace KALLT osloví ty, kdo si chtějí vyzdobit domov a zároveň se chovat ekologicky. Ozdoby totiž obsahují světelné diody LED, které spotřebovávají o 70 procent méně energie.

Pošlete svá přání vánočnímu skřítkovi Tomtenovi

Každý rok na začátku prosince si švédské děti píší o vánoční dárky skřítkovi Tomtenovi. Podle švédských pověr a tradice se Tomten stará o všechny malé i velké, a díky tomu zná jejich tajná vánoční přání. A je to právě Tomten, kdo na Štědrý den ve Švédsku roznáší vánoční dárky. Někdy zaklepe na dveře s otázkou: „Bydlí tu nějaké hodné děti…?“, jindy zase nechá dárky rovnou pod vánočním stromkem.

Na webových stránkách www.IKEA.cz/vanocniprani si každý může sestavit svůj vlastní seznam vánočních přání z široké nabídky produktů našeho obchodního domu, a odeslat ho elektronickou poštou, přes Facebook či Twitter svým nejbližším. A navíc, některá vánoční přání se mohou díky Tomtenovi skutečně splnit!

Získejte 300 korun za váš starý vánoční stromeček

Až si sepíšete seznam vánočních přání a vyzdobíte domov na Vánoce, je nejvyšší čas začít se rozhlížet po vánočním stromku, který se stane středem rodinných Vánoc.
Pro nás je ochrana životního prostředí vysokou prioritou. Pro letošní Vánoce jsme připravili novinku – nabídku živých vánočních jehličnatých stromků, které bude prodávat před svými obchodními domy od 11. do 23. prosince 2009.
Všechny stromky pocházejí z velkofarem, takže nedochází k narušení přírodních lesů. Členové IKEA FAMILY, kteří mezi 5. a 15. lednem 2010 do obchodního domu svůj vánoční stromek vrátí, dostanou refundační kartu v hodnotě 300 korun, kterou mohou využít při dalším nákupu.

Více o vánočním sortimentu se dozvíte na www.IKEA.cz.

Autor: IKEA (Tisková zpráva)

Související články

Bezpečný domov pro naše zlatíčka 10  fotek

Bezpečný domov pro naše zlatíčka

Většina dětských úrazů se přihodí doma nebo v blízkosti domova. V každém domě či bytě číhá na děti nebezpečí, na které mnohdy zapomínáme nebo které si ...


Vánoční ozdoby podle vykrajovátek na pečení 9  fotek

Vánoční ozdoby podle vykrajovátek na pečení

Začíná vás chytat vánoční šílenství a řešíte, kolik druhů letos upečete? Zkuste si v tom shonu udělat chvilku na výrobu vánočních ozdob a dekorací. Po ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×