reklama

Vybírat zahradní krb musíme podle místa na zahradě

Vybírat zahradní krb musíme podle místa na zahradě
Podle tvaru a velikosti prostoru vyhrazeného pro zahradní krb je možno vybírat z variant krbů přímých, v rohovém provedení nebo jako rohovou sestavu.
Obrázek je součástí článku:
Už je vám gril malý? Zkuste zahradní krb

Už je vám gril malý? Zkuste zahradní krb

Zima je za námi, jaro v plném proudu a léto za dveřmi. Teplé večery na našich zahradách jsou již nerozlučně spjaty s vůni grilovaných pochoutek a nezaměnitelnou vůní hořícího dřevěného uhlí nebo dřeva. Mnozí z nás léta úspěšně používají přenosný gril ať už z plechu, litiny, případně jiného materiálu. Ano, i v tomto sortimentu je široký výběr a velká část nabízených zahradních grilů splní svoji grilovací úlohu na jedničku. Chceme-li však ještě ke grilování přidat něco více z atmosféry plápolajícího ohně a zároveň doplnit naši zahradu o další efektní a přitom funkční architektonický prvek, nastal pravděpodobně čas poohlédnout se po nabízených stavebnicových zahradních krbech. Pokusme se najít ty nejzákladnější kritéria důležitá pro správný výběr.


reklama

reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2025 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×